Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об устранении препятствий в осуществлении права пользования имуществом путем снятия с регистрации

Апелляционный суд
Решение от 24.05.2011 № 22Ц-1714/11

АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

24.05.2011 р.

Справа N 22Ц-1714/11

Колегія суддів судової палати у цивільних справах апеляційного суду Вінницької області в складі: головуючого - Іващука В. А., суддів - Колоса С. С., Войтка Ю. Б., при секретарі - Андреєвій О. В., розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за позовом ОСОБА_5, ОСОБА_6 до ОСОБА_7, третя особа без самостійних вимог - ВГІРФО Ямпільського РВ УМВС України у Вінницькій області, про усунення перешкод у здійсненні права користування майном шляхом зняття з реєстрації, за апеляційною скаргою ОСОБА_7 на рішення Ямпільського районного суду Вінницької області від 19 квітня 2011 року, установила:

9 березня 2011 року позивачі звернулись в суд із зазначеним позовом мотивуючи тим, що ОСОБА_7 є їх невісткою та проживає вже біля трьох років по АДРЕСА_1 в належному їм будинку разом ними, з їх сином, а її чоловіком та двома дітьми.

Останній час відповідачка стала себе поводити не етично, стала заявляти свої права на їх спільну власність, проявляє нестриманість в своїй поведінці, перешкоджає у здійсненні права користування їх майном.

Опрос