Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании права собственности

Хозяйственный суд
Решение от 02.10.2012 № 11/5007/1033/12

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

02.10.2012 р.

Справа N 11/5007/1033/12

Господарський суд Житомирської області у складі: судді - Маріщенко Л. О. (за участю представників сторін: від позивача: К. М. О. (довіреність [...]), від відповідача: О. А. В. (директор), від третьої особи: не з'явився) розглянув у відкритому судовому засіданні в м. Житомирі справу за позовом Фермерського господарства "Калина" (с. Ставище, Брусилівський район, Житомирська область) до Товариства з обмеженою відповідальністю "Зберігач-Капітал" (м. Житомир), за участю третьої особи на стороні позивача без самостійних вимог на предмет спору - Приватного акціонерного товариства "Брусилівське хлібоприймальне підприємство" (Брусилівський район, с. Скочище), про визнання права власності та зобов'язання вчинити певні дії.

В судовому засіданні 25.09.2012 р. оголошувалась перерва до 02.10.2012 р. о 11:00 з викликом сторін.

Позивачем пред'явлено позов про визнання за ним право власності на 15307 штук простих іменних акцій ПАТ "Брусилівське хлібоприймальне підприємство, номінальна вартість однієї акції 0,25 грн.

Також, позивач просить суд зобов'язати ТОВ "Зберігач-Капітал" виконати безумовну операцію з управління рахунком в цінних паперах по переказу простих іменних акцій ПАТ "Брусилівське хлібоприймальне підприємство" в кількості 15307 шт. з рахунку у цінних паперах Колективного сільськогосподарського підприємства "Полісся" на рахунок в цінних паперах фермерського господарства "Калина".

Ухвалою суду від 10.09.2012 р. до участі в справі в якості третьої особи без самостійних вимог на стороні позивача залучено Приватне акціонерне товариство "Брусилівське хлібоприймальне підприємство".

24.09.2012 р. представник відповідача надав суду відзив на позов, в якому зазначив, що ТОВ "Зберігач-Капітал" мало достатні підстави відмовити Позивачу виконати облікову операцію за розпорядженням вих. N 14 від 03.17.2012 року (додаток N 1) щодо переведення цінних паперів Приватного акціонерного товариства "Брусилівське хлібоприймальне підприємство" в кількості 15307 шт. з рахунку фермерського господарства "Калина" (код за ЄДРПОУ 32837544) до зберігача ТОВ "БЮРО ІНВЕСТИЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ" на рахунок фермерського господарства "Калина" через те, що фермерське господарство "Калина" не депонувало до ТОВ "Зберігач-Капітал" цінних паперів Приватного акціонерного товариства "Брусилівське хлібоприймальне підприємство" (депонування цінних паперів - передача власником належних йому цінних паперів зберігачу) а наданий ФГ "Калина" пакет документів не містив достатньої кількості документів які вимагаються згідно законодавства для виконання облікових операцій по депонуванню та зарахуванню цінних паперів на рахунок ФГ "Калина" у зберігача ТОВ "Зберігач-Капітал".

На підставі рішення зборів учасників ТОВ "Дружба" (код за ЄДРПОУ 01053043) (згідно копії Витягу з протоколу N 2 зборів учасників ТОВ "Дружба" від 28.04.2004 р) про передачу права на володіння акціями Відкритого акціонерного товариства "Брусилівське хлібоприймальне підприємство" в кількості 15307 шт. був укладений Договір обміну кредиторської заборгованості на майно боржника між ТОВ "Дружба" та фермерським господарством "Калина", згідно якого в рахунок погашення кредиторської заборгованості, яка виникла у ТОВ "Дружба" перед фермерським господарством "Калина", ТОВ "Дружба" зобов'язується передати фермерському господарству "Калина" у власність цінні папери Відкритого акціонерного товариства "Брусилівське хлібоприймальне підприємство" в кількості 15307 шт.

Опрос