Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об обжаловании постановления Кабинета Министров Украины под N 269 от 17 июля 2014 года "О внесении изменений в некоторые постановления Кабинета Министров Украины"

Окружной административный суд
Постановление от 12.03.2015 № 826/1114/15
редакция действует с 14.07.2015

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД МІСТА КИЄВА

ПОСТАНОВА

12.03.2015 р.

N 826/1114/15

Постанову залишено без змін
(згідно з ухвалою Київського апеляційного адміністративного суду
 від 14 липня 2015 року)

Окружний адміністративний суд міста Києва у складі колегії: головуючого - судді Шулежка В. П., суддів - Амельохіна В. В., Іщука І. О., розглянувши у порядку письмового провадження адміністративну справу за позовом ОСОБА_1 до Кабінету Міністрів України про визнання протиправними дій, зобов'язання вчинити дії, визнання незаконними та нечинними з моменту прийняття окремих положень постанови, встановив:

З позовом до Окружного адміністративного суду міста Києва звернулась ОСОБА_1 (далі - позивач) до Кабінету Міністрів України (далі - відповідач), в якому просить:

визнати дії відповідача при прийнятті пп. 3 п. 2 та п. 3 постанови за N 269 від 17 липня 2014 року - протиправними через порушення норм правового акта вищої юридичної сили;

зобов'язати відповідача вчинити певні дії, а саме: делегувати повноваження щодо "Надання висновку щодо розрахунків економічно обґрунтованих планованих витрат на надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій" діючому центральному органу виконавчої влади, котрий забезпечує реалізацію державної політики у сфері державного фінансового контролю;

визнати незаконними (таким, що не відповідає правовому акту вищої юридичної сили) та нечинними з моменту прийняття пп. 3 п. 2 та п. 3 постанови за N 269 від 17 липня 2014 року "Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України" в частині виключення норм про "Надання висновку щодо розрахунків економічно обґрунтованих планованих витрат на надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій" у Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 1 червня 2011 року N 869 "Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги";

зобов'язати відповідача невідкладно опублікувати резолютивну частину постанови суду у виданні, в якому були або мали бути офіційно оприлюднені оскаржувані нормативно-правові акти, після набрання постановою законної сили.

Позивач в судове засідання не прибув, про дату, час та місце судового розгляду справи повідомлена належним чином, подано клопотання про розгляд справи без її участі.

Опрос