Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании противоправным и отмене распоряжения Киевской городской государственной администрации от 04 августа 2009 года N 875

Окружной административный суд
Постановление от 05.08.2014 № 2а-9171/11/2670

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД МІСТА КИЄВА

ПОСТАНОВА

05.08.2014 р.

N 2а-9171/11/2670

Суддя Окружного адміністративного суду міста Києва Данилишин В. М. розглянув у порядку письмового провадження адміністративну справу за позовом прокурора Солом'янського району міста Києва до виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), треті особи - товариство з обмеженою відповідальністю "Трансекспо плас", комунальне підприємство Київської міської ради "Київтранспарксервіс" та комунальне підприємство Київської міської ради "Київдорсервіс", про визнання протиправним та скасування рішення відповідача.

ОБСТАВИНИ СПРАВИ:

Постановою Окружного адміністративного суду міста Києва від 31 серпня 2011 року відмовлено повністю у задоволенні позову прокурора Солом'янського району міста Києва (далі - позивач) до Київської міської державної адміністрації (далі - відповідач), третя особа: товариство з обмеженою відповідальністю "Трансекспо плас" (далі - третя особа-1), про визнання протиправним та скасування розпорядження відповідача від 04 серпня 2009 року N 875 "Про заходи щодо впорядкування руху транспорту та створення сприятливих умов для прийому гостей та відвідувачів міста в рамках підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу" (далі - оскаржуване розпорядження).

Ухвалою Київського апеляційного адміністративного суду від 22 березня 2012 року постанову Окружного адміністративного суду міста Києва від 31 серпня 2011 року залишено без змін.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос