Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О применении мер реагирования в сфере государственного надзора

Апелляционный административный суд
Постановление от 13.01.2014 № 820/8474/13-а

ХАРКІВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

ПОСТАНОВА

13.01.2014 р.

Справа N 820/8474/13-а

Колегія суддів Харківського апеляційного адміністративного суду у складі: головуючого - судді Калитки О. М., суддів - Бондара В. О., Кононенко З. О. (за участю секретаря судового засідання - Вовченко І. В., за участю представника позивача - К. А. В., за участю представників відповідача - К. Г. Ф., Г. В. Ф.), розглянувши у відкритому судовому засіданні у приміщенні Харківського апеляційного адміністративного суду адміністративну справу за апеляційною скаргою Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області на постанову Харківського окружного адміністративного суду від 05.11.2013 р. по справі N 820/8474/13-а за позовом Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області до Публічного акціонерного товариства "Куп'янський машинобудівний завод" про застосування заходів реагування у сфері державного нагляду, встановила:

Позивач, Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області, звернувся до Харківського окружного адміністративного суду з позовом до Публічного акціонерного товариства "Куп'янський машинобудівний завод", в якому просить суд:

- до повного усунення порушень вимог законодавства у сфері техногенної та пожежної безпеки, які створюють загрозу життю та здоров'ю людей, роботу підприємства ПАТ "Куп'янський машинобудівний завод", за адресою: Харківська область, м. Куп'янськ, вул. Комсомольська, 38, зупинити повністю шляхом знеструмлення його будівель, споруд, виробничих дільниць та агрегатів (з опечатуванням пристроїв відключення джерел електропостачання), а також зобов'язання ПАТ "Куп'янський машинобудівний завод" припинити здійснення в них господарської діяльності;

- покласти на Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області обов'язок щодо забезпечення (контролю) виконання рішення (постанови) Харківського окружного адміністративного суду про застосування заходів реагування у вигляді повного зупинення роботи підприємства ПАТ "Куп'янський машинобудівний завод", за адресою: Харківська область, м. Куп'янськ, вул. Комсомольська, 38.

Постановою Харківського окружного адміністративного суду від 05.11.2013 року в задоволенні адміністративного позову позивача відмовлено.

Позивач не погодившись із рішенням суду першої інстанції подав апеляційну скаргу, в якій просить скасувати постанову суду першої інстанції та прийняти нове рішення, яким задовольнити повністю позовні вимоги. Апелянт зазначає, що при розгляді справи судом першої інстанції порушено норми процесуального права, приймаючи зазначену постанову суд першої інстанції дійшов помилкових висновків, які призвели до неправильного вирішення справи, неповно з'ясував всі обставини справи, що мають значення при вирішенні спору, невірно застосував до спірних правовідносин норми матеріального права.

Відповідач надав до суду апеляційної інстанції письмові заперечення на апеляційну скаргу в яких, посилаючись на законність і обґрунтованість рішення суду першої інстанції просив апеляційну скаргу Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області залишити без задоволення, а постанову Харківського окружного адміністративного суду від 05.11.2013 року залишити без змін.

Представник позивача в судовому засіданні вимоги апеляційної скарги підтримав з викладених у ній підстав, просив суд апеляційної інстанції скасувати рішення суду першої інстанції та прийняти нове рішення, яким задовольнити позовні вимоги позивача у повному обсязі.

Представники відповідача заперечували проти задоволення апеляційної скарги позивача, посилаючись на законність і обґрунтованість рішення суду першої інстанції, яке просили суд апеляційної інстанції залишити без змін.

Опрос