Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании противоправной бездеятельности, обязательстве принять решение о назначении на должность государственного служащего

Окружной административный суд
Постановление от 26.12.2014 № 826/17970/14

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД МІСТА КИЄВА

ПОСТАНОВА

26.12.2014 р.

Справа N 826/17970/14

Окружний адміністративний суд міста Києва у складі: головуючого - судді Кузьменка В. А., суддів - Амельохіна В. В., Гарника К. Ю. (за участю секретаря - Калужського Д. О.) розглянув у письмовому провадженні адміністративну справу за позовом ОСОБА_2 до Державної служби гірничого нагляду та промислової безпеки України в особі Голови Державної служби гірничого нагляду та промислової безпеки України - Х. О. І., 3-ті особи - 1. Територіальне управління Держгірпромнагляду у Харківській області, 2. Державна служба гірничого нагляду та промислової безпеки України, про визнання протиправною бездіяльності, зобов'язання вчинити дії.

ОБСТАВИНИ СПРАВИ:

ОСОБА_2 (далі по тексту - позивач, ОСОБА_2) звернувся до Окружного адміністративного суду міста Києва з адміністративним позовом до Державної служби гірничого нагляду та промислової безпеки України (далі по тексту - Держгірпромнагляд) в особі Голови Державної служби гірничого нагляду та промислової безпеки України Х. О. І. (далі по тексту - відповідач, Голова Держгірпромнагляду Х. О. І.), в якому просить: 1) визнати протиправною бездіяльність голови Держгірпромнагляду Х. О. І. щодо прийняття рішення про призначення на посаду державного службовця ОСОБА_2; 2) зобов'язати голову Держгірпромнагляду прийняти рішення про призначення на посаду державного службовця ОСОБА_2.

Ухвалою Окружного адміністративного суду міста Києва від 20 листопада 2014 року відкрито провадження у справі N 826/17970/14, залучено до участі у справі в якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні відповідача - Територіальне управління Держгірпромнагляду у Харківській області (далі по тексту - третя особа 1); закінчено підготовче провадження та призначено справу до судового розгляду.

В судовому засіданні 04 грудня 2014 року позивач позовні вимоги підтримав, представники відповідача та третьої особи своїх представників до суду не направили, у зв'язку із чим суд ухвалив розглядати справу у порядку письмового провадження на підставі частини шостої статті 128 Кодексу адміністративного судочинства України.

Опрос