Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании незаконным и отмене решения Одесского городского совета N 3901 от 09.10.2013 года

Апелляционный административный суд
Постановление от 13.11.2014 № 522/2705/14-а

ОДЕСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

ПОСТАНОВА

13.11.2014 р.

Справа N 522/2705/14-а

Одеський апеляційний адміністративний суд в складі колегії: судді-доповідача - Косцової І. П., суддів: Турецької І. О., Стас Л. В., за участю секретаря - Заболотної Л. В., розглянувши у відкритому судовому засіданні апеляційні скарги Одеської міської ради, комунального підприємства "Одеські інженерні мережі" на постанову Приморського районного суду м. Одеси від 29 квітня 2014 року у справі за адміністративним позовом ОСОБА_3, ОСОБА_4 до Одеської міської ради, третя особа комунальне підприємство "Одеські інженерні мережі" про визнання незаконним та скасування рішення, встановив:

ОСОБА_3, ОСОБА_4 звернулись до суду першої інстанції з позовом, в якому просили визнати незаконним та скасувати рішення Одеської міської ради N 3901 від 09.10.2013 року "Про затвердження правил з розміщення та експлуатації телекомунікаційних мереж на будівлях та спорудах у місті Одесі".

В обґрунтування позову зазначено, що Правила з розміщення та експлуатації телекомунікаційних мереж на будівлях та спорудах у місті Одеса, які затверджені оскаржуваним рішенням, порушують їх право сумісної власності на приміщення загального користування багатоквартирних будинків, в яких вони проживають. Так, вказаними Правилами відповідач наділив КП "Одеські інженерні мережі" правом укладати договори на користування об'єктами спільної сумісної власності в багатоквартирних будинках на платній основі та отримувати від цих операцій прибуток. При цьому вони, як співвласники багатоквартирних будинків, позбавлені права вирішувати питання надання дозволу на використання конструкцій будинку телекомунікаційними підприємствами на свій вибір та отримувати плату за таке використання.

Опрос