Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании противоправным и отмене решения Национальной комиссии по ценным бумагам и фондовому рынку от 27.05.2014 N 693

Окружной административный суд
Постановление от 10.10.2014 № 826/11849/14

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД МІСТА КИЄВА

ПОСТАНОВА

10.10.2014 р.

N 826/11849/14

Окружний адміністративний суд міста Києва у складі головуючого судді Келеберди В. І., розглянувши у письмовому провадженні адміністративну справу за позовом Товариство з обмеженою відповідальністю "Укргазпромбуд" до Центрального територіального департаменту Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку України, Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку про визнання протиправним та скасування постанови від 29.05.2014.

ОБСТАВИНИ СПРАВИ:

В провадженні окружного адміністративного суду м. Києва перебуває справа N 826/11849/14 за позовом ТОВ "Укргазпромбуд" до Центрального територіального департаменту Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку про визнання протиправною та скасування постанови про порушення справи на ринку цінних паперів від 29.05.2014.

Також в провадженні окружного адміністративного суду м. Києва перебуває справа N 826/11852/14 за позовом ТОВ "Укргазпромбуд" до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку про визнання протиправним рішення N 693 від 27.05.2014 "Про усунення порушень законодавства на ринку цінних паперів та зупинення внесення змін до системи депозитарного обліку цінних паперів" в частині викладеної в п. 1 такого рішення, зобов'язання винести рішення про зупинення обігу акцій ЗАТ "Укгазпромбуд".

Ухвалою від 22.09.2014 вказані справи об'єднано в одне провадження.

Позовні вимоги обґрунтовані тим, що позивачем виконано всі вимоги чинного законодавства щодо скасування реєстрації випуску акцій у зв'язку з реорганізацією акціонерного товариства та направлено передбаченні чинним законодавством документи до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку. Крім того, позивач зазначає, що він не є особою на яку поширюється дія Закону України "про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні" та за відсутності факту реєстрації випуску акцій не може скасувати реєстрацію випуску акцій. Вказане на думку позивача свідчить про протиправність оскарженого рішення та постанови.

Відповідач - Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку - заперечував проти задоволення позовних вимог з підстав, викладених у письмових запереченнях.

Відповідач - Центральний територіальний департамент Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку - письмових пояснень по суті позовних вимог не надав, явку уповноваженого представника в судове засідання не забезпечив, хоча був належним чином повідомлений про час, дату та місце судового вирішення справи.

Відповідно до ч. 6 ст. 128 Кодексу адміністративного судочинства України, якщо немає перешкод для розгляду справи у судовому засіданні, але прибули не всі особи, які беруть участь у справі, хоча і були належним чином повідомлені про дату, час і місце судового розгляду, суд має право розглянути справу у письмовому провадженні у різі відсутності потреби заслухати свідка чи експерта.

Опрос