Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об отмене перечня иностранных субъектов хозяйственной деятельности

Окружной административный суд
Постановление от 20.03.2013 № 2а-17615/12/2670

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД МІСТА КИЄВА

ПОСТАНОВА

20.03.2013 р.

N 2а-17615/12/2670

За позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Медімпекс" до Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, третя особа - Державна податкова служба України, Товариство з обмеженою відповідальністю "Артур-К" про скасування переліку іноземних суб'єктів господарської діяльності в частині, головуючий, суддя - Смолій І. В., судді: Григорович П. О., Каракашьян С. К., секретар судового засідання - Колесник І. Ю., представники: від позивача: С. О. В. довіреність N [...], від відповідача - М. С. В. довіреність N [...], від третьої особи 1 С. С. Ю. довіреність N [...], від третьої особи 2 С. В. В. паспорт НОМЕР_4, виданий Мінським РУ ГУ МВС України в м. Києві (директор підприємства), на підставі ч. 3 ст. 160 КАСУ в судовому засіданні 20.03.2013 року проголошено вступну та резолютивну частини постанови, встановив:

Позивач звернувся до Окружного адміністративного суду міста Києва з позовом до Міністерства економічного розвитку і торгівлі України про скасування переліку іноземних суб'єктів господарської діяльності в частині.

Ухвалою Окружного адміністративного суду міста Києва від 24 грудня 2012 року відкрито провадження по справі та призначено справу до розгляду у попередньому судовому засіданні.

Опрос