Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании противоправным и отмене приказа Министерства экологии и природных ресурсов Украины от 02.09.2014 N 278 об аннулировании лицензии

Окружной административный суд
Постановление от 31.03.2015 № 826/19129/14
редакция действует с 09.06.2015

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД МІСТА КИЄВА

ПОСТАНОВА

31.03.2015 р.

N 826/19129/14

Постанову скасовано
(згідно з постановою Київського апеляційного адміністративного суду
від 9 червня 2015 року)

Окружний адміністративний суд м. Києва у складі колегії суддів: головуючого, судді - Кобилянського К. М., суддів: Саніна Б. В., Скочок Т. О., розглянувши в порядку письмового провадження справу за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Ойл Інвест" до Міністерства екології та природних ресурсів України про визнання протиправним і скасування наказу, встановив:

Товариство з обмеженою відповідальністю "Ойл Інвест" звернулось до Окружного адміністративного суду міста Києва з позовною заявою до Міністерства екології та природних ресурсів України, у якій просить визнати протиправним та скасувати наказ від 02.09.2014 N 278 про анулювання ліцензії серії АД N 041581 від 03.08.2012.

Ухвалами Окружного адміністративного суду міста Києва від 16.01.2015 відкрито провадження, закінчено підготовче провадження та призначено справу до судового розгляду в судовому засіданні на 27.01.2015, яке в подальшому відкладалось з метою отримання додаткових доказів для вирішення спору по суті заявлених позовних вимог.

Під час розгляду справи представник позивача заявлені позовні вимоги підтримав в повному обсязі та просив суд їх задовольнити, посилаючись на те, що доводи контролюючого органу про порушення ТОВ "Ойл Інвест" ліцензійних умов провадження господарської діяльності є безпідставними.

Представник відповідача проти позову заперечував, посилаючись при цьому на те, що виявлені під час проведення перевірки порушення є достатніми підставами для анулювання ліцензії на право провадження господарської діяльності, пов'язаної з небезпечними відходами.

Справа розглянута в порядку письмового провадження у відповідності до положень ч. 4 ст. 122 Кодексу адміністративного судочинства України, за поданим сторонами клопотанням про розгляд справи за їх відсутності в порядку письмового провадження.

Розглянувши подані документи і матеріали, всебічно і повно з'ясувавши всі фактичні обставини, на яких ґрунтується позов, об'єктивно оцінивши докази, які мають юридичне значення для розгляду справи і вирішення спору по суті, Окружний адміністративний суд міста Києва встановив наступне.

Опрос