Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании незаконным и недействительным пункта 5 постановления Кабинета Министров Украины от 21.01.2015 N 17 "Вопросы оптимизации деятельности центральных органов исполнительной власти системы юстиции"

Окружной административный суд
Постановление от 10.04.2015 № 826/3239/15
редакция действует с 19.05.2015

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД МІСТА КИЄВА

ПОСТАНОВА

10.04.2015 р.

N 826/3239/15

Постанову залишено без змін
(згідно з ухвалою Київського апеляційного адміністративного суду
 від 19 травня 2015 року)

Окружний адміністративний суд міста Києва у складі: головуючого, судді Амельохіна В. В., суддів: Аблова Є. В., Шулежка В. П., розглянувши в порядку письмового провадження адміністративну справу за позовом ОСОБА_1 до Кабінету Міністрів України, треті особи: Міністерство юстиції України, Державне підприємство "Державний інститут комплексних техніко-економічних досліджень", про визнання частково нечинною постанови, встановив:

ОСОБА_1 (далі по тексту - позивач) звернулась з позовом до Кабінету Міністрів України (далі по тексту - відповідач), треті особи: Міністерство юстиції України, Державне підприємство "Державний інститут комплексних техніко-економічних досліджень" (далі - ДП "ДІКТЕД"), в якому просить:

- визнати незаконним та нечинним пункт 5 постанови Кабінету Міністрів України від 21.01.2015 N 17 "Питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції" з моменту прийняття в частині віднесення цілісного майнового комплексу державного підприємства "Державний інститут комплексних техніко-економічних досліджень" до сфери управління Міністерства юстиції України;

- зобов'язати Кабінет Міністрів України дати доручення компетентному органу виконавчої влади підготувати проект постанови Кабінету Міністрів України про передачу цілісного майнового комплексу державного підприємства "Державний інститут комплексних техніко-економічних досліджень" до сфери управління органу виконавчої влади, завдання діяльності якого, співпадають з функціональним призначенням його державного підприємства.

В обґрунтування позовних вимог позивач зазначає, що оскаржуване рішення прийнято відповідачем з порушенням вимог Господарського кодексу України, Законів України "Про управління об'єктами державної власності", "Про наукову і науково-технічну діяльність" і суперечить положенням низки постанов Кабінету Міністрів України. На думку позивача, передача ДП "ДІКТЕД" до сфери управління Міністерства юстиції України порушує його права та інтереси на подальший розвиток започаткованої ним наукової школи з ідентифікації та поліаспектного економічного аналізу високотехнологічних виробництв України, оскільки Міністерство юстиції України, на його думку, як орган управління, не може здійснювати управління ДП "ДІКТЕД", діяльністю якого за статутом є вирішення проблем економіки промисловості. Позивач також зазначає, що передача ДП "ДІКТЕД" до управління Міністерства юстиції України позбавить його належних умов здійснення наукової діяльності, оплати праці та пенсійного забезпечення.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос