Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об обязательстве провести государственную регистрацию юридического лица

Апелляционный административный суд
Постановление от 12.12.2014 № 815/3885/14

ОДЕСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

ПОСТАНОВА

12.12.2014 р.

Справа N 815/3885/14

Одеський апеляційний адміністративний суд у складі колегії: доповідача - судді - Турецької І. О., суддів: Стас Л. В., Косцової І. П., за участю секретаря - Скоріної Т. С., за участю апелянта ОСОБА_1 та його представника - ОСОБА_2, розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Одесі апеляційну скаргу ОСОБА_1 на постанову Одеського окружного адміністративного суду від 09 вересня 2014 року у справі за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Іллічівського міського управління юстиції Одеської області, в особі Реєстраційної служби Іллічівського міського управління юстиції Одеської області, Державного реєстратора юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців Реєстраційної служби Іллічівського міського управління юстиції Одеської області Ф. О. О. про визнання протиправним та скасування рішення, а також про зобов'язання вчинити певні дії, встановив:

У липні 2014 року ОСОБА_1 звернувся до Одеського окружного адміністративного суду з позовом до Іллічівського міського управління юстиції Одеської області, в особі Реєстраційної служби Іллічівського міського управління юстиції Одеської області (надалі - Реєстраційна служба Іллічівського міського управління юстиції), в якому просив:

- визнати протиправним та скасувати рішення від 07 березня 2014 року про залишення документів без розгляду щодо проведення державної реєстрації юридичної особи, утвореної шляхом заснування нової юридичної особи - Благодійного товариства "Іллічівська міська громадська організація товариства Червоного Хреста України";

- зобов'язати провести державну реєстрацію юридичної особи Благодійного товариства "Іллічівська міська громадська організація товариства Червоного Хреста України" із встановленими загальними зборами найменуванням відповідно до законодавства України.

В обґрунтування позову зазначено про те, що рішення суб'єкта владних повноважень є протиправним, оскільки в ньому не конкретизовано, які вимоги порушені або недотримані, не зазначено чіткого та зрозумілого опису причин відмови.

Опрос