Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании противоправным абзаца 3 п. 28.17 Инструкции по делопроизводству в местных общих судах, апелляционных судах областей, апелляционных судах городов Киева и Севастополя, Апелляционном суде Автономной Республики Крым и Высшем специализированном суде Украины по рассмотрению гражданских и уголовных дел, утвержденной приказом Государственной судебной администрации Украины от 17 декабря 2013 года N 173

Апелляционный административный суд
Определение от 05.03.2015 № 826/16955/14

КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

УХВАЛА

05.03.2015 р.

Справа: N 826/16955/14

Київський апеляційний адміністративний суд у складі колегії суддів: головуючого, судді - Вівдиченко Т. Р., суддів: Бєлової Л. В., Гром Л. М., за участю секретаря: Стеценко А. В., розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративну справу за апеляційною скаргою ОСОБА_3 на постанову Окружного адміністративного суду міста Києва від 13 січня 2015 року у справі за адміністративним позовом ОСОБА_3 до Державної судової адміністрації України про визнання протиправним наказу в частині, встановив:

Позивач - ОСОБА_3 звернувся до суду з позовом до Державної судової адміністрації України про визнання протиправним абзацу 3 п. 28.17 Інструкції з діловодства в місцевих загальних судах, апеляційних судах областей, апеляційних судах міст Києва та Севастополя, Апеляційному суді Автономної Республіки Крим та Вищому спеціалізованому суді України з розгляду цивільних і кримінальних справ, затвердженої наказом Державної судової адміністрації України від 17 грудня 2013 року N 173, а саме: "Копія судового рішення має бути позначена як копія і завірена підписами судді та секретаря з проставленням відбитку гербової печатки суду із зазначенням дати її оформлення або видачі. Також на копії судового рішення робиться відмітка про дату набрання судовим рішенням законної сили чи про не набрання", таким, що не відповідає п. 5 ст. 326 Цивільного процесуального кодексу України.

Постановою Окружного адміністративного суду міста Києва від 13 січня 2015 року у задоволенні адміністративного позову відмовлено.

Опрос