Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании недействительным распоряжения Кабинета Министров Украины от 05.11.2014 г. N 1079-р и обязательстве Кабинета Министров Украины утвердить перечень населенных пунктов, на территории которых осуществлялась антитеррористическая операция

Окружной административный суд
Постановление от 26.01.2015 № 826/18327/14
редакция действует с 28.07.2015

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД МІСТА КИЄВА

ПОСТАНОВА

26.01.2015 р.

N 826/18327/14

Постанову залишено без змін
(згідно з ухвалою Київського апеляційного адміністративного суду
 від 2 квітня 2015 року)

Виконання постанови до розгляду касаційної скарги у
 Вищому адміністративному суді України зупинено
(згідно з ухвалою Вищого адміністративного суду України
 від 28 квітня 2015 року)

Постанову скасовано
(згідно з ухвалою Вищого адміністративного суду України
 від 28 липня 2015 року)

Окружний адміністративний суд міста Києва у складі колегії: головуючого судді - Шулежка В. П., судді Іщука І. О., судді Погрібніченко І. М., розглянувши у порядку письмового провадження адміністративну справу за позовом товариства з обмеженою відповідальністю "Тар Альянс" до Кабінету Міністрів України про визнання нечинними розпорядження та зобов'язання вчинити дії, встановив:

З позовом до Окружного адміністративного суду міста Києва звернулось товариство з обмеженою відповідальністю "Тар Альянс" (далі - позивач, ТОВ "Тар Альянс") до Кабінету Міністрів України (далі - відповідач) про визнання нечинним розпорядження Кабінету Міністрів України від 05.11.2014 р. N 1079-р "Про зупинення дії розпорядження Кабінету Міністрів України від 30 жовтня 2014 р. N 1053" та зобов'язання Кабінету Міністрів України відповідно до п. 5 ст. 11 Закону України "Про тимчасові заходи на період проведення антитерористичної операції" затвердити перелік населених пунктів, на території яких здійснювалася антитерористична операція, розпочата відповідно до Указу Президента України "Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13 квітня 2014 року "Про невідкладні заходи щодо подолання терористичної загрози і збереження територіальної цілісності України" від 14 квітня 2014 року N 405/2014, у період з 14 квітня 2014 року до її закінчення.

В обґрунтування позовних вимог позивач зазначив, що дії Кабінету Міністрів України щодо зупинення дії розпорядження від 30 жовтня 2014 р. N 1053 та подальша бездіяльність Кабінету Міністрів України в частині незатвердження переліку населених пунктів, на території яких здійснювалася антитерористична операція, є порушенням п. 5 ст. 11 Закону України "Про тимчасові заходи на період проведення антитерористичної операції" та призводить до порушення прав позивача, оскільки позивач не має можливості застосувати п. 93 розділу VIII Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування".

Представник позивача у судовому засіданні позовні вимоги підтримав та просив позов задовольнити в повному обсязі.

Відповідач в судове засідання не прибув, про дату, час та місце судового розгляду справи повідомлений належним чином, заяви про розгляд справи за його відсутності не надав.

Представник відповідача подав письмові заперечення, в яких зазначив, що адміністративний позов є безпідставним, оскільки розпорядження Кабінету Міністрів України від 30 жовтня 2014 р. N 1053, яким затверджено перелік населених пунктів, де проводилася антитерористична операція, не втратило свою чинність, а його дія лише призупинена оскаржуваним розпорядженням. При цьому місто Донецьк, в якому позивач здійснює свою діяльність та перебуває на обліку в територіальному органі доходів і зборів, включено до переліку населених пунктів, де проводилася антитерористична операція.

Опрос