Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О временном ограничении в праве выезда за пределы Украины с изъятием паспортного документа

Районный суд
Определение от 28.02.2014 № 404/1731/14-ц, 6/404/82/14

КІРОВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА КІРОВОГРАДА

УХВАЛА

28.02.2014 р.

Справа N 404/1731/14-ц 

 

Провадження N 6/404/82/14

Суддя Кіровського районного суду м. Кіровограда - Бершадська О. В., розглянувши матеріали подання старшого державного виконавця Кіровського відділу державної виконавчої служби Кіровоградського міського управління юстиції Ч. Л. В. про тимчасове обмеження ОСОБА_2 у праві виїзду за межі України з вилученням паспортного документа до виконання ним своїх зобов'язань, встановив:

Старший державний виконавець Кіровського відділу державної виконавчої служби Кіровоградського міського управління юстиції Ч. Л. В. звернулась до суду з поданням, яким просить винести ухвалу про встановлення тимчасового обмеження боржнику - ОСОБА_2, громадянину України, який мешкає: АДРЕСА_1 у праві виїзду за межі України з вилученням паспортного документа - паспорта громадянина України для виїзду за кордон у разі його наявності, до виконання ним (нею) своїх зобов'язань за виконавчим листом N 2-307 від 25.03.2011 року Ленінського районного суду м. Кіровограда про стягнення з ОСОБА_2 на користь ОСОБА_4 боргу 13575 грн.; доручити виконання заходу тимчасового обмеження боржника - ОСОБА_2 у праві виїзду за межі України та вилучення паспортного документа - паспорта громадянина України для виїзду за кордон, у разі його наявності, Адміністрації Державної прикордонної служби України, якій передати (надіслати) вилучений паспортний документ до Кіровського відділу державної виконавчої служби Кіровоградського міського управління юстиції.

Відповідно до ст. 3771 ЦПК України питання про тимчасове обмеження боржника-фізичної особи або керівника боржника юридичної особи у праві виїзду за межі України при виконанні судових рішень та рішень інших органів (посадових осіб) вирішується судом за місцезнаходженням органу державної виконавчої служби за поданням державного виконавця, погодженим з начальником відділу державної виконавчої служби.

Згідно ч. 1 ст. 3 Закону України "Про державну виконавчу службу" від 24 березня 1998 року N 202/98-ВР органами державної виконавчої служби є: Департамент державної виконавчої служби Міністерства юстиції України, до складу якого входить відділ примусового виконання рішень; управління державної виконавчої служби Головного управління юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, головних управлінь юстиції в областях, містах Києві та Севастополі, до складу яких входять відділи примусового виконання рішень; районні, районні у містах, міські (міст обласного значення), міськрайонні відділи державної виконавчої служби відповідних управлінь юстиції.

Опрос