Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании противоправным и отмене решения Киевского городского совета от 16.12.2010 года о передаче земельного участка

Апелляционный административный суд
Постановление от 22.07.2014 № 2а-4917/11/2670

КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

ПОСТАНОВА

22.07.2014 р.

Справа N 2а-4917/11/2670

Київський апеляційний адміністративний суд у складі колегії суддів: головуючого - судді Кобаль М. І., суддів - Бабенка К. А., Бистрик Г. М., при секретарі - Пакіж О. В., розглянувши у відкритому судовому засіданні матеріали апеляційної скарги ОСОБА_3 на постанову Окружного адміністративного суду міста Києва від 22 травня 2014 року у справі за адміністративним позовом заступника прокурора міста Києва до Київської міської ради, треті особи - Товариство з обмеженою відповідальністю "Євроофісбуд", Головне Управління земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), про визнання протиправним та скасування рішення, встановив:

Заступник прокурора міста Києва звернувся до суду із адміністративним позовом до Київської міської ради в якому просив визнати протиправним та скасувати рішення відповідача від 16.12.2010 року "Про передачу ТОВ "Євроофісбуд" земельної ділянки для будівництва, експлуатації та обслуговування офісного комплексу з паркінгом на АДРЕСА_1".

Постановою Окружного адміністративного суду міста Києва від 22 травня 2014 року в задоволенні вимог адміністративного позову відмовлено.

Не погоджуючись із прийнятим судовим рішенням, ОСОБА_3 подала апеляційну скаргу, в якій просить скасувати рішення суду першої інстанції та ухвалити нове рішення, яким задовольнити вимоги адміністративного позову в повному обсязі.

Заслухавши представника апелянта, що прибула у судове засідання, перевіривши матеріали справи, доводи апеляційної скарги, колегія суддів вважає, що апеляційну скаргу слід задовольнити, а оскаржувану постанову - скасувати, виходячи з наступного.

Відповідно до ст. 202 КАС України підставами для скасування постанови або ухвали суду першої інстанції та ухвалення нового рішення є зокрема, порушення норм матеріального або процесуального права, що призвело до неправильного вирішення справи або питання.

Опрос