Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании противоправной бездеятельности относительно стабилизации ситуации по перевозке почты в Автономную Республику Крым и город Севастополь

Окружной административный суд
Постановление от 12.02.2015 № 826/19767/14

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД МІСТА КИЄВА

ПОСТАНОВА

12.02.2015 р.

N 826/19767/14

Окружний адміністративний суд міста Києва у складі: головуючого - судді Келеберди В. І., при секретарі судового засідання - Віруцькій О. В. розглянув у відкритому судовому засіданні адміністративну справу за позовом Виконувача обов'язків прокурора Автономної Республіки Крим до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації, треті особи без самостійних вимог на предмет спору - Міністерство інфраструктури України, Українське державне підприємство поштового зв'язку "Укрпошта", про визнання протиправною бездіяльності, зобов'язання вчинити дії.

ОБСТАВИНИ СПРАВИ:

Виконувач обов'язків прокурора Автономної Республіки Крим звернувся до суду з позовом до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфер зв'язку та інформатизації, треті особи без самостійних вимог на предмет спору: Міністерство інфраструктури України, Українське державне підприємство поштового зв'язку "Укрпошта" про визнання протиправною бездіяльності щодо стабілізації ситуації з перевезення пошти до Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, зобов'язання подати до Міністерства інфраструктури України пропозиції щодо можливого розв'язання проблем доставки поштових відправлень до Автономної Республіки Крим та міста Севастополя.

Позовні вимоги обґрунтовано тим, що з 27.03.2014 року призупинено приймання поштових відправлень в напряму півострову Крим. Українським державним підприємством поштового зв'язку "Укрпошта" скеровано до відповідача лист щодо стабілізації ситуації, який до цього часу не вирішено.

Відповідач - Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфер зв'язку та інформатизації - заперечував проти задоволення позовних вимог з підстав викладених у письмових запереченнях, які долучено до матеріалів справи, з яких вбачається, що звернення Українського державного підприємства поштового зв'язку "Укрпошта" розглянуто та скеровано за належністю до Міністерства інфраструктури України та Служби безпеки України. Крім того відповідач вказує, що не наділений повноваженнями щодо контролю за додержанням операторами поштового зв'язку, їх відокремленими підрозділами законодавства про поштовий зв'язок.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос