Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании противоправными и отмене приказа, распоряжения, восстановлении на работе

Окружной административный суд
Постановление от 10.02.2015 № 826/9317/14

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД МІСТА КИЄВА

ПОСТАНОВА

10.02.2015 р.

N 826/9317/14

Окружний адміністративний суд міста Києва у складі колегії: головуючого - судді Аблова Є. В., суддів - Амельохіна В. В., Шулежка В. П., розглянувши в порядку письмового провадження адміністративну справу за позовом ОСОБА_1 до Кабінету Міністрів України, Національного агентства України з питань державної служби про визнання протиправним та скасування наказу, визнання протиправним та скасування розпорядження, поновлення на роботі, визнання протиправною бездіяльності, встановив:

З позовом до Окружного адміністративного суду міста Києва звернулася ОСОБА_1 до Кабінету Міністрів України, Національного агентства України з питань державної служби про визнання протиправним та скасування наказу, визнання протиправним та скасування розпорядження, поновлення на роботі, визнання протиправною бездіяльності, мотивуючи позовні вимоги тим, що відповідачами при прийнятті оскаржуваних наказу та розпорядження порушено імперативні норми Конституції України та Закону України "Про державну службу".

У позовній заяві позивач просить суд визнати протиправним та скасувати розпорядження Кабінету Міністрів України "Про відставку ОСОБА_1" N 512-р від 27 травня 2014 року; визнати протиправним та скасувати наказ Голови Національного агентства України з питань державної служби "Про припинення виконання службових обов'язків ОСОБА_1 у зв'язку з відставкою" N 64-к10 від 2 червня 2014 року; поновити ОСОБА_1 на роботі на посаді першого заступника Голови Національного агентства України з питань державної служби; визнати протиправною бездіяльність Кабінету Міністрів України та Національного агентства України з питань державної служби, яка виразилась в ненаданні ОСОБА_1 гарантованої законодавством відпустки без збереження заробітної плати для домашнього догляду за дитиною визначеної тривалості із збереженням на її період місця роботи (посади).

Представник позивача в судовому засіданні позовні вимоги підтримав повністю, просив суд їх задовольнити.

Представники відповідачів в судове засідання не з'явилися, про день, час та місце судового засідання повідомлені належним чином.

Опрос