Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О применении мер реагирования в сфере государственного надзора (контроля)

Окружной административный суд
Постановление от 05.02.2014 № 808/8966/13-а

ЗАПОРІЗЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

ПОСТАНОВА

05.02.2014 р.

Справа N 808/8966/13-а

Запорізький окружний адміністративний суд у складі судді Сіпаки А. В., розглянувши в порядку письмового провадження адміністративну справу за позовом Територіального управління Держгірпромнагляду у Донецькій області до Публічного акціонерного товариства "Мотор Січ" в особі відокремленого підрозділу "Сніжнянський машинобудівний завод" про застосування заходів реагування у сфері державного нагляду (контролю), встановив:

Територіальне управління Держгірпромнагляду у Донецькій області (далі позивач) звернулось до Запорізького окружного адміністративного суду із позовом до Публічного акціонерного товариства "Мотор Січ" в особі відокремленого підрозділу "Сніжнянський машинобудівний завод" (далі відповідач), в якому просить суд застосувати заходи у сфері державного нагляду у вигляді повного зупинення виконання робіт виробничого цеху N 303, що розташований за адресою: 86503, м. Сніжне, вул. Терешкової, 3.

Обґрунтовуючи свої вимоги, позивач зазначає у позові, що під час перевірки виробних об'єктів відповідача були виявлені порушення, які наразі створюють загрозу життю та здоров'ю людей та виключають можливість подальшого експлуатування обладнання та механізмів до усунення відповідачем виявлених порушень.

Опрос