Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О применении мер реагирования в сфере государственного надзора

Окружной административный суд
Постановление от 29.04.2014 № 826/3256/14

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД МІСТА КИЄВА

ПОСТАНОВА

29.04.2014 р.

N 826/3256/14

Суддя Окружного адміністративного суду міста Києва - Шулежко В. П., розглянувши в порядку скороченого провадження адміністративну справу за позовом Територіального управління Державної служби гірничого нагляду та промислової безпеки України у Київській області та м. Києві до державної установи "Інститут травматології та ортопедії НАМН України" про застосування заходів реагування у сфері державного нагляду, встановив:

З позовом до Окружного адміністративного суду міста Києва звернулось Територіальне управління Державної служби гірничого нагляду та промислової безпеки України у Київській області та м. Києві до державної установи "Інститут травматології та ортопедії НАМН України" про застосування заходів реагування у сфері державного нагляду, а саме: заборонити експлуатацію киснепроводу до усунення порушень та отримання у встановленому порядку рішення на відновлення роботи.

Згідно із статтею 1832 Кодексу адміністративного судочинства України дана адміністративна справа за предметом позову може бути розглянута у порядку скороченого провадження.

Позовні вимоги управління обґрунтовані тим, що під час проведення планової перевірки встановлено ряд порушень з боку відповідача, чим створено загрозу життю та здоров'ю працівників підприємства, що є порушенням вимог ст. 43 Конституції України, яка гарантує громадянам право на належні і безпечні умови праці.

Відповідач подав до суду письмові заперечення, у яких проти задоволення позовних вимог заперечував у повному обсязі та просив суд у задоволенні позовних вимог відмовити.

Розглянувши наявні в матеріалах справи докази, які мають юридичне значення для розгляду справи і вирішення спору по суті, судом встановлено наступне.

Відповідно до направлення на проведення перевірки N 12/41 від 10.02.2014 р. головним державним інспектором з охорони праці Державної інспекції нагляду у соціально-культурній сфері П. В. Б. проведено планову перевірку щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки в частині безпечного використання медичного кисню та посудин, що працюють під тиском у ДУ "Інститут травматології та ортопедії НАМН України".

Опрос