Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об отказе в возвращении судебного сбора

Апелляционный административный суд
Определение от 20.06.2014 № 361/804/14-а

КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

УХВАЛА

20.06.2014 р.

Справа 361/804/14-а

Про відмову в поверненні судового збору

Суддя Київського апеляційного адміністративного суду Глущенко Я. Б., розглянувши заяву ОСОБА_1 про повернення сплаченого судового збору за подання апеляційної скарги на постанову Броварського міськрайонного суду Київської області від 20 березня 2014 року у справі за адміністративним позовом ОСОБА_1 до першого заступника начальника Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Київській області Н. Є. А., Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Київській області про визнання дій протиправними та скасування постанови у справі про адміністративне правопорушення, встановив:

Постановою Броварського міськрайонного суду Київської області від 20 березня 2014 року адміністративний позов ОСОБА_1 залишено без задоволення.

Не погоджуючись із рішенням суду, позивач подав апеляційну скаргу, в якій просив рішення суду першої інстанції скасувати та постановити нове про задоволення позовних вимог.

Ухвалою судді Київського апеляційного адміністративного суду від 16 квітня 2014 року відмовлено у відкритті апеляційного провадження за вказаною скаргою.

Опрос