Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании противоправным и отмене налогового уведомления-решения

Апелляционный административный суд
Постановление от 29.05.2014 № 822/1020/14

ВІННИЦЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

ПОСТАНОВА

29.05.2014 р.

N 822/1020/14

Вінницький апеляційний адміністративний суд у складі колегії: головуючого, судді - Мельник-Томенко Ж. М., суддів: Ватаманюка Р. В., Сторчака В. Ю., при секретарі: Лукашик М. О., за участю представників сторін: відповідача - Л. Т. В., представник на підставі довіреності розглянувши у відкритому судовому засіданні апеляційну скаргу Державної податкової інспекції у м. Хмельницькому на постанову Хмельницького окружного адміністративного суду від 04 квітня 2014 року у справі за адміністративним позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Глінвест" до Державної податкової інспекції у м. Хмельницькому про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення, встановив:

У березні 2014 року Товариство з обмеженою відповідальністю "Глінвест" звернулось до суду з позовом до Державної податкової інспекції у м. Хмельницькому про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення.

Постановою Хмельницького окружного адміністративного суду від 04.04.2014 року позов задоволено.

Не погоджуючись з прийнятим рішенням відповідач подав апеляційну скаргу, в якій просив скасувати постанову суду та прийняти нову про відмову в задоволенні позову. В обґрунтування апеляційної скарги скаржник вказав, що ТОВ "Глінвест" майно - приміщення їдальні за дебетом рахунку 10 "Основні засоби" у липні не обліковував, відповідно позивач згідно п. 200.5 ст. 200 Податкового кодексу України не має права на отримання бюджетного відшкодування у серпні 2013 року. Крім того, судом неправомірно стягнуто з податкового органу судові витрати.

Опрос