Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании противоправным и отмене требования об уплате долга

Апелляционный административный суд
Постановление от 10.06.2014 № 802/917/14-а

ВІННИЦЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

ПОСТАНОВА

10.06.2014 р.

Справа N 802/917/14-а

Вінницький апеляційний адміністративний суд у складі колегії: головуючого - судді Ватаманюка Р. В., суддів: Мельник-Томенко Ж. М., Сторчака В. Ю., розглянувши в порядку письмового провадження апеляційну скаргу Бершадської об'єднаної державної податкової інспекції ГУ Міндоходів у Вінницькій області (Чечельницьке відділення) на постанову Вінницького окружного адміністративного суду від 25 квітня 2014 року у справі за адміністративним позовом ОСОБА_2 (далі - позивач) до Бершадської об'єднаної державної податкової інспекції ГУ Міндоходів у Вінницькій області (Чечельницьке відділення) (далі - відповідач) про визнання протиправною та скасування вимоги про сплату боргу, встановив:

Позивач звернувся до суду з адміністративним позовом до відповідача, в якому просив: визнати протиправною та скасувати вимогу відповідача N Ф-627-02У від 16.12.2013 про сплату недоїмки зі сплати єдиного внеску в розмірі 9852 грн. 74 коп.

Постановою Вінницького окружного адміністративного суду від 25.04.2014 адміністративний позов задоволено повністю. Вирішено питання про розподіл судових витрат.

Не погоджуючись із рішенням суду першої інстанції, відповідач подав апеляційну скаргу, в якій просить суд скасувати вказану постанову та прийняти нову, якою в задоволені адміністративного позову відмовити повністю.

Опрос