Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании противоправным и отмене в части Положения о Государственной регистрационной службе Украины

Апелляционный административный суд
Определение от 15.01.2015 № 826/13088/14

КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

УХВАЛА

від 15 січня 2015 року

Київський апеляційний адміністративний суд у складі колегії суддів: головуючого - судді Грибан І. О., суддів - Беспалова О. О., Парінова А. Б. (за участю: секретаря с/з - Печенюк Р. В., пр-ка апелянта - Б. К. В., пр-ка відповідача - К. А. М., пр-ка третьої особи - Г. Н. В.), розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Києві апеляційну скаргу Комуністичної партії України на постанову Окружного адміністративного суду міста Києва від 05 листопада 2014 року у справі за адміністративним позовом Комуністичної партії України до Кабінету Міністрів України, третя особа - Державна реєстраційна служба України, про визнання протиправним та скасування положення в частині, встановив:

Позивач, Комуністична партія України, звернувся до суду з позовом до Кабінету Міністрів України, в якому просив:

- визнати протиправним і скасувати пункт 1 Положення про Державну реєстраційну службу України, затвердженого постановою КМ України від 02 липня 2014 року N 219, в частині наділення Державної реєстраційної служби України (Укрдержреєстру) повноваженнями реалізувати державну політику з питань реєстрації (легалізації) об'єднань громадян, інших громадських формувань;

- визнати протиправним і скасувати підпункт 1 пункту 3 Положення про Державну реєстраційну службу України, затвердженого постановою КМ України від 02 липня 2014 року N 219, в частині віднесення до основних завдань Укрдержреєстру реалізацію державної політики з питань реєстрації (легалізації) об'єднань громадян, інших громадських формувань.

Постановою Окружного адміністративного суду міста Києва від 05 листопада 2014 року в задоволенні адміністративного позову відмовлено повністю.

Не погоджуючись з ухваленим судом рішенням позивач подав апеляційну скаргу, в якій посилається на порушення судом першої інстанції норм матеріального та процесуального права, та просить його скасувати і ухвалити нове рішення, яким позовні вимоги задовольнити в повному обсязі.

Заслухавши суддю-доповідача, пояснення представників сторін, дослідивши матеріали справи, доводи апеляційної скарги та заперечень на неї, колегія суддів вважає, що апеляційна скарга не підлягає задоволенню, виходячи з наступного.

Опрос