Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании незаконными и недействительными с момента принятия пунктов 3 и 6 Механизма определения расходов на оплату труда, учитываемых в тарифах на производство тепловой энергии (кроме производства тепловой энергии на теплоэлектроцентралях, теплоэлектростанциях, атомных электростанциях и когенерационных установках и установках с использованием нетрадиционных или возобновляемых источников энергии), транспортировку ее по магистральным и местным (распределительным) тепловым сетям, поставку тепловой энергии, централизованное водоснабжение и водоотвод

Апелляционный административный суд
Определение от 12.02.2014 № 826/13865/13-а
редакция действует с 27.11.2014

КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

УХВАЛА

12.02.2014 р.

Справа N 826/13865/13-а

Ухвалу скасовано
(згідно з ухвалою Вищого адміністративного суду України
 від 27 листопада 2014 року)

Колегія суддів Київського апеляційного адміністративного суду у складі: головуючого судді - Саприкіної І. В., суддів: Аліменка В. О., Епель О. В., при секретарі - Погорілій К. В., розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Києві апеляційну скаргу Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, на постанову Окружного адміністративного суду м. Києва від 02.12.2013 року по справі за позовом приватного акціонерного товариства "Теплоенергетичний центр Роганського промвузла" до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, треті особи: Міністерство юстиції України, Українська асоціація підприємств водопровідно-каналізаційного господарства "Укрводоканалекологія" та Міжгалузева асоціація з розвитку систем теплопостачання "Укртеплокомуненерго", про визнання незаконними та нечинними окремих положень нормативно-правового акта, встановила:

ПрАТ "Теплоенергетичний центр Роганського промвузла" звернулися до Окружного адміністративного суду м. Києва з адміністративним позовом до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, про визнання незаконними та нечинними з моменту прийняття пунктів 3 та 6 Механізму визначення витрат на оплату праці, які враховуються у тарифах на виробництво теплової енергії (крім виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), транспортування її магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами, постачання теплової енергії, централізоване водопостачання та водовідведення, затвердженого постановою відповідача від 18 травня 2012 року N 181.

Опрос