Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании незаконными и недействительными отдельных положений Механизма определения расходов на оплату труда, учитываемых в тарифах на производство тепловой энергии (кроме производства тепловой энергии на теплоэлектроцентралях, теплоэлектростанциях, атомных электростанциях и когенерационных установках и установках с использованием нетрадиционных или возобновляемых источников энергии), транспортировку ее по магистральным и местным (распределительным) тепловым сетям, поставку тепловой энергии, централизованное водоснабжение и водоотвод

Окружной административный суд
Постановление от 02.12.2013 № 826/13865/13-а
редакция действует с 27.11.2014

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД МІСТА КИЄВА

ПОСТАНОВА

02.12.2013 р.

N 826/13865/13-а

Постанову залишено без змін
(згідно з ухвалою Київського апеляційного адміністративного суду
 від 12 лютого 2014 року)

Постанову скасовано
(згідно з ухвалою Вищого адміністративного суду України
 від 27 листопада 2014 року)

Суддя Окружного адміністративного суду міста Києва Данилишин В. М. розглянув у порядку письмового провадження адміністративну справу за позовом приватного акціонерного товариства "Теплоенергетичний центр Роганського промвузла" до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, треті особи: Міністерство юстиції України, Українська асоціація підприємств водопровідно-каналізаційного господарства "Укрводоканалекологія" та Міжгалузева асоціація з розвитку систем теплопостачання "Укртеплокомуненерго", про визнання незаконними та нечинними окремих положень нормативно-правового акта відповідача.

ОБСТАВИНИ СПРАВИ:

До Окружного адміністративного суду міста Києва 30 серпня 2013 року надійшов позов приватного акціонерного товариства "Теплоенергетичний центр Роганського промвузла" (також далі - позивач) до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг (також далі - відповідач), про визнання незаконними та нечинними з моменту прийняття пунктів 3 та 6 Механізму визначення витрат на оплату праці, які враховуються у тарифах на виробництво теплової енергії (крім виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), транспортування її магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами, постачання теплової енергії, централізоване водопостачання та водовідведення, затвердженого постановою відповідача від 18 травня 2012 року N 181 (також далі - Механізм).

В обґрунтування позову законний представник позивача зазначив, що позов підлягає задоволенню, оскільки положення пунктів 3 та 6 Механізму прямо суперечать Конституції та законам України, а також грубо порушують права суб'єктів господарювання, які здійснюють діяльність у сферах теплопостачання та централізованого водопостачання і водовідведення.

Ухвалою суду від 02 вересня 2013 року відкрито провадження в адміністративній справі, яку призначено до розгляду суддею одноособово у судовому засіданні, а також, відповідно до ч. ч. 3, 4 ст. 171 Кодексу адміністративного судочинства України (також далі - КАС України), зобов'язано відповідача опублікувати оголошення про відкриття провадження у справі у виданні, в якому цей нормативно-правовий акт був або мав бути офіційно оприлюднений.

На виконання вказаного судового рішення у зазначеній частині, у судовому засіданні 25 вересня 2013 року представником відповідача надано та судом долучено до матеріалів справи копію аркуша 15 газети "Урядовий кур'єр" (20 вересня 2013 року, п'ятниця, N 171) з опублікованим у ній оголошенням про відкриття провадження у справі.

Ухвалою суду від 25 вересня 2013 року відмовлено у задоволенні письмового клопотання законного представника відповідача про залишення позову без розгляду у зв'язку з пропуском позивачем процесуального строку для звернення до суду та визнано поважною причину пропуску позивачем строку звернення до суду з позовом.

Опрос