Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании противоправным и отмене решения в части передачи нежилых зданий коммунальной собственности

Апелляционный административный суд
Определение от 11.12.2014 № 2а-1803/11/2670
редакция действует с 14.04.2015

КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

УХВАЛА

11.12.2014 р.

Справа N 2а-1803/11/2670

Постанову залишено без змін
(згідно з ухвалою Вищого адміністративного суду України
 від 14 квітня 2015 року)

Колегія суддів Київського апеляційного адміністративного суду у складі: головуючого - судді Мельничука В. П., суддів - Грищенко Т. М., Мацедонської В. Е., при секретарі - Анапріюк С. П., розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду апеляційну скаргу заступника прокурора м. Києва на постанову Окружного адміністративного суду м. Києва від 07 серпня 2013 року у справі за адміністративним позовом заступника прокурора м. Києва до Київської міської ради, треті особи - Товариство з обмеженою відповідальністю "Бізнес Аксіома", Товариство з обмеженою відповідальністю "Валеон А", про визнання частково протиправним та часткове скасування рішення, встановила:

У лютому 2011 року Заступника прокурора м. Києва звернувся до Окружного адміністративного суду м. Києва з адміністративним позовом до Київської міської ради, треті особи: Товариство з обмеженою відповідальністю "Бізнес Аксіома", Товариство з обмеженою відповідальністю "Валеон А" про визнання частково протиправним та часткове скасування рішення. Свої вимоги обґрунтовує тим, що в оскаржуваній частині спірне рішення суперечить статтям 3 та 11 Закону України "Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)" та Положенню про порядок проведення інвестиційних конкурсів для будівництва, реконструкції, реставрації тощо об'єктів житлового та нежитлового призначення, незавершеного будівництва, інженерно-транспортної інфраструктури м. Києва, затвердженому рішенням Київської міської ради від 24 травня 2007 року N 528/1189, оскільки згадані вище нежилі будинки, які є комунальною власністю м. Києва, не були включені до програми приватизації та передані у власність інвесторам ТОВ "Бізнес Аксіома" та ТОВ "Валеон А" до початку виконання ними інвестиційних проектів щодо реконструкції цих будинків. Просить визнати протиправним та скасувати вказане рішення в частині передачі нежитлових будинків комунальної власності територіальної громади по вул. Володимирська, 86 літ. А площею 489,20 кв. м вартістю 7514483,79 грн. у власність ТОВ "Бізнес Аксіома" та по вул. Б. Хмельницького, 78 літ. А площею 340,00 кв. м вартістю 9454233,80 грн. у власність ТОВ "Валеон А".

Постановою Окружного адміністративного суду м. Києва від 30 червня 2011 року позовні вимоги задоволено частково, визнано протиправним рішення Київської міської ради від 28 серпня 2008 року N 105/105 "Про передачу нежилих будинків комунальної власності у власність інвесторам" в частині передачі нежилих будинків комунальної власності територіальної громади міста Києва по вул. Володимирська, 86 літ. А та вул. Б. Хмельницького, 78 літ. А у власність відповідно ТОВ "Бізнес Аксіома" та ТОВ "Валеон А".

Постановою Київського апеляційного адміністративного суду від 10 листопада 2011 року постанову Окружного адміністративного суду м. Києва від 30 червня 2011 року скасовано в частині визнання протиправним рішення N 105/105 в частині передачі нежилих будинків комунальної власності територіальної громади по вул. Володимирська, 86, літ. А та вул. Б.Хмельницького, 78, літ. А у власність відповідно ТОВ "Бізнес Аксіома" та ТОВ "Валеон А", в іншій частині постанову суду першої інстанції залишено без змін.

Ухвалою Вищого адміністративного суду України від 03 квітня 2012 року рішення судів першої та апеляційної інстанції скасовано, справу направлено на новий розгляд до суду першої інстанції.

Постановою Окружного адміністративного суду м. Києва від 07 серпня 2013 року позовні вимоги задоволено частково. Визнано протиправним та скасовано рішення Київської міської ради N 105/105 від 28 серпня 2008 року "Про передачу нежилих будинків комунальної власності у власність інвесторам" в частині передачі у власність ТОВ "Бізнес Аксіома" нежилого будинку комунальної власності територіальної громади, що розташоване за адресою: м. Київ, вул. Володимирська, 86 літ. А площею 489,20 кв. м В іншій частині позовних вимог відмовлено.

Не погоджуючись з зазначеним судовим рішенням заступник прокурора м. Києва подав апеляційну скаргу, в якій просив скасувати постанову суду першої інстанції в частині відмови у задоволенні позову як таку, що постановлена з порушенням норм матеріального та процесуального права, та ухвалити нову постанову про задоволення даного позову повністю.

Опрос