Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании неправомерными и отмене распоряжения и приказа, восстановлении в должности и выплате заработной платы за время вынужденного прогула

Окружной административный суд
Постановление от 10.12.2014 № 826/9014/14

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД МІСТА КИЄВА

ПОСТАНОВА

10.12.2014 р.

N 826/9014/14

Окружний адміністративний суд міста Києва у складі колегії: головуючого - судді Аблова Є. В., суддів - Амельохіна В. В.,  Шулежка В. П., при секретарі судового засідання - Мальчик І. Ю. (за участю сторін: представника позивача - ОСОБА_1, представника відповідача (Кабінету Міністрів України) - З. Д. А., представника відповідача (Міністерства екології та природних ресурсів України) - Г. К. О.), розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративну справу за позовом ОСОБА_4 до Кабінету Міністрів України, Міністерства екології та природних ресурсів України (за участю Генеральної прокуратури України) про визнання неправомірним та скасування розпорядження та наказу, поновлення на посаді та виплату заробітної плати за час вимушеного прогулу, встановив:

З позовом до Окружного адміністративного суду міста Києва звернувся ОСОБА_4 до Кабінету Міністрів України, Міністерства екології та природних ресурсів України за участю Генеральної прокуратури України про визнання неправомірним та скасування розпорядження та наказу, поновлення на посаді та виплату заробітної плати за час вимушеного прогулу, мотивуючи позовні вимоги тим, що у відповідачів на момент прийняття розпорядження та наказу про звільнення позивача були відсутні будь-які об'єктивні докази, які б свідчили про порушення позивачем Присяги державного службовця. Крім того, позивач зазначає, що відповідачами відносно нього не проводилось службове розслідування, пояснення та заперечення з боку відповідача не враховувались, при обранні виду стягнення не врахована ступінь тяжкості вчиненого проступку і заподіяну ним шкоду, порушено порядок ознайомлення з наказом про звільнення та видачі трудової книжки.

У позовній заяві позивач просить суд визнати неправомірним та скасувати розпорядження Кабінету Міністрів України від 02.06.2010 р. N 1143-р "Про звільнення ОСОБА_4 з посади заступника Міністра охорони навколишнього природного середовища України"; визнати неправомірним та скасувати наказ Міністра охорони навколишнього природного середовища України N 547-о від 03.06.2010 року "Про звільнення заступника міністра ОСОБА_4"; поновити ОСОБА_4 на посаді заступника Міністра екології та природних ресурсів України; стягнути з Міністерства екології та природних ресурсів України на користь ОСОБА_4 середній заробіток за час вимушеного прогулу за період з 31 травня 2010 року на день винесення рішення.

Представник позивача в судовому засіданні позовні вимоги підтримав повністю, просив суд їх задовольнити.

Представник відповідача - Кабінету Міністрів України в судовому засіданні заперечував щодо задоволення позовних вимог.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос