Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании незаконным и отмене распоряжения Кабинета Министров Украины от 22 января 2014 года N 28-р

Окружной административный суд
Постановление от 28.11.2014 № 826/9801/14

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД МІСТА КИЄВА

ПОСТАНОВА

28.11.2014 р.

N 826/9801/14

Окружний адміністративний суд міста Києва у складі: головуючого - судді Погрібніченка І. М., суддів - Іщука І. О., Шулежка В. П. розглянув в порядку письмового провадження адміністративну справу за позовом Львівської міської ради до Кабінету Міністрів України, треті особи, що не заявляють самостійних вимог на предмет спору - Державна судова адміністрація України, Управління Служби безпеки України у Львівській області, про визнання незаконним та скасування розпорядження від 22 січня 2014 року N 28-р.

ОБСТАВИНИ СПРАВИ:

Львівська міська рада (далі - позивач) звернулась до Окружного адміністративного суду м. Києва з позовом про визнання незаконним та скасування розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 січня 2014 року N 28-р.

В судовому засіданні представник позивача позовні вимоги повністю підтримав та просив їх задовольнити.

В обґрунтування позовних вимог позивач посилається на те, що відповідач при прийнятті оскаржуваного розпорядження вийшов за межі повноважень, визначених чинним законодавством, що призвело до порушення законних інтересів позивача.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос