Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об отмене приказа в части применения специальной санкции - индивидуального режима лицензирования внешнеэкономической деятельности

Апелляционный административный суд
Постановление от 11.12.2014 № 826/10231/14
редакция действует с 26.05.2015

КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

ПОСТАНОВА

11.12.2014 р.

Справа N 826/10231/14

Постанову залишено без змін
(згідно з ухвалою Вищого адміністративного суду України
 від 26 травня 2015 року)

Колегія суддів Київського апеляційного адміністративного суду у складі: головуючого - судді Аліменко В. О., суддів - Безименної Н. В., Карпушової О. В., при секретарі - Таран А. С., розглянувши у відкритому судовому засіданні апеляційну скаргу Товариства з обмеженою відповідальністю "Технофора" на постанову Окружного адміністративного суду міста Києва від 08 жовтня 2014 року у справі за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Технофора" до Міністерства економічного розвитку і торгівлі України про скасування наказу в частині, встановила:

У липні 2014 року Товариство з обмеженою відповідальністю "Технофора" звернулося до Окружного адміністративного суду міста Києва з адміністративним позовом до Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, в якому просили суд скасувати наказ економічного розвитку і торгівлі України N 656 від 06.06.2014 року в частині застосування до ТОВ "Технофора" спеціальної санкції - індивідуального режиму ліцензування зовнішньоекономічної діяльності.

Постановою Окружного адміністративного суду міста Києва від 08 жовтня 2014 року у задоволенні адміністративного позову - відмовлено.

Не погоджуючись з прийнятим рішенням, позивач подав апеляційну скаргу, в якій просить Постанову суду першої інстанції скасувати та постановити по справі нове рішення, яким задовольнити позовні вимоги в повному обсязі. Свої вимоги апелянт аргументує тим, що судом першої інстанції не в повному обсязі досліджено обставини та надано не вірну правову оцінку діям відповідача щодо підстав та правомірності оскаржуваних податкових повідомлень-рішень.

Заслухавши суддю-доповідача, пояснення сторін, перевіривши доводи апеляційної скарги наявними у справі доказами, колегія суддів приходить до наступного.

Опрос