Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании незаконным и отмене распоряжения Кабинета Министров Украины от 1 октября 2014 г. N 887-р

Окружной административный суд
Постановление от 22.12.2014 № 826/15529/14

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД МІСТА КИЄВА

ПОСТАНОВА

22.12.2014 р.

N 826/15529/14

Окружний адміністративний суд міста Києва у складі колегії суддів: головуючого - судді Іщука І. О., суддів - Погрібніченка І. М., Шулежка В. П. розглянув у порядку письмового провадження адміністративну справу за позовом ОСОБА_1 до Кабінету Міністрів України, третя особа - Міністерство охорони здоров'я України, про визнання незаконним та скасування розпорядження Кабінету Міністрів України від 1 жовтня 2014 р. N 887-р.

ОБСТАВИНИ СПРАВИ:

ОСОБА_1 звернувся до Окружного адміністративного суду м. Києва з позовом до Кабінету Міністрів України, третя особа: Міністерство охорони здоров'я України, в якому просить визнати незаконним та скасувати розпорядження Кабінету Міністрів України від 01 жовтня 2014 р. N 887-р.

Позовні вимоги мотивовані тим, що незаконним розпорядженням Кабінету Міністрів України від 01 жовтня 2014 р. N 887-р позивача протиправно відсторонено від виконання повноважень за посадою Міністра охорони здоров'я.

В судовому засіданні представник позивача та позивач підтримали позовні вимоги та просили суд задовольнити їх в повному обсязі. В обґрунтування заявлених позовних вимог зазначили, що підстави для відсторонення відповідача від виконання повноважень у Кабінету Міністрів України відсутні. Так, ані Законом України "Про Кабінет Міністрів України", ані Конституцією України не передбачено таких повноважень як відсторонення від виконання повноважень Міністра.

Представник відповідача в судовому засіданні проти позовних вимог заперечив та просив суд відмовити в їх задоволенні з огляду на їх необґрунтованість. В обґрунтування своїх заперечень зазначив, що оскаржуване розпорядження Уряду видано відповідно до вимог чинного законодавства та в межах компетенції Кабінету Міністрів України.

Представник третьої особи в судове засідання не з'явився, про час, дату та місце судового розгляду справи був повідомлений належним чином, докази чого містяться в матеріалах справи. Заяви про розгляд справи без його участі або клопотання про відкладення розгляду справи до суду не надходило. Заперечень або пояснень по суті заявлених позовних вимог не надано.

Відповідно до частини шостої статті 128 Кодексу адміністративного судочинства України, якщо немає перешкод для розгляду справи у судовому засіданні, визначених цією статтею, але прибули не всі особи, які беруть участь у справі, хоча і були належним чином повідомлені про дату, час і місце судового розгляду, суд має право розглянути справу у письмовому провадженні у разі відсутності потреби заслухати свідка чи експерта.

Опрос