Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об оставлении искового заявления без рассмотрения

Окружной административный суд
Определение от 07.11.2014 № 11/616

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД МІСТА КИЄВА

УХВАЛА

07.11.2014 р.

N 11/616

Про залишення позовної заяви без розгляду

Окружний адміністративний суд міста Києва у складі колегії суддів: головуючого - судді Шейко Т. І., суддів - Кармазіна О. А., Катющенка В. П., розглянувши у письмовому провадженні адміністративну справу за позовом ОСОБА_2 до Кабінету Міністрів України, треті особи - Міністерство праці та соціальної політики України, Міністерство освіти і науки України, про оскарження підзаконних нормативно правових актів, встановив:

ОСОБА_2 звернувся до Окружного адміністративного суду міста Києва з адміністративним позовом до Кабінету Міністрів України про:

- визнання нечинним та зобов'язання скасувати пункт 2 Постанови, а також останні чотири абзаци (35) підпункту 31 пункту 1 та пункту 2 змін, що вносяться до Порядку призначення і виплати стипендії та Порядку використання коштів державного бюджету для виконання програм, пов'язаних із соціальним захистом громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 05.03.2008 N 165 "Деякі питання стипендіального забезпечення";

Опрос