Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании незаконным и недействительным распоряжения Кабинета Министров Украины от 10 сентября 2014 г. N 837-р

Окружной административный суд
Постановление от 30.10.2014 № 826/14698/14

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД МІСТА КИЄВА

ПОСТАНОВА

30.10.2014 р.

N 826/14698/14

Окружний адміністративний суд міста Києва в складі головуючого судді - Качура І. А., суддів: Келеберди В. І., Данилишина В. М., розглянувши у порядку письмового провадження адміністративну справу за позовом ОСОБА_1 до Кабінету Міністрів України про визнання незаконним/протиправним і нечинним розпорядження від 10 вересня 2014 р. N 837-р, встановив:

До Окружного адміністративного суду м. Києва звернувся ОСОБА_1 (надалі по тексту також - позивач) з позовною заявою до Кабінету Міністрів України (надалі також - відповідач), в якому просив:

- визнати незаконним/протиправним і нечинним розпорядження Кабінету Міністрів України N 837-р від 10.09.2014 р. "Про відсторонення ОСОБА_1 від виконання повноважень за посадою Голови Державного агентства земельних ресурсів України".

В обґрунтування позовних вимог покликався на невідповідність спірного наказу положенням чинного законодавства, що, як наслідок, призводить до порушення законних прав та інтересів позивача.

Відповідач у судове засідання 29.10.2014 р. явку повноважного представника не забезпечив, про дату, час і місце проведення судового розгляду справи повідомлявся належним чином.

Разом з тим, через канцелярію суду від представника відповідача надійшли письмові заперечення проти позову, у яких останній покликався на відповідність спірного рішення вимогам законодавства та відсутність правових підстав для задоволення позову.

Відповідно до ч. 6 ст. 128 Кодексу адміністративного судочинства України якщо немає перешкод для розгляду справи в судовому засіданні, визначених цією статтею, але прибули не всі особи, які беруть участь у справі, хоча і були належним чином повідомленні про дату, час і місце судового розгляду, суд має право розглянути справу у письмовому провадженні у разі відсутності потреби заслухати свідка чи експерта.

З огляду на наведене та з урахуванням вимог ст. 128 Кодексу адміністративного судочинства України суд дійшов висновку про доцільність розгляду справи у письмовому провадженні на підставі наявних матеріалів справи.

Опрос