Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об установлении отсутствия компетенции, признании незаконными нормативно-правовых актов Кабинета Министров Украины в части установления размера денежной помощи

Апелляционный административный суд
Определение от 23.09.2014 № 826/15150/13-а

КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

УХВАЛА

23.09.2014 р.

Справа N 826/15150/13-а

Судова колегія Київського апеляційного адміністративного суду у складі: головуючого - судді Федотова І. В., суддів - Ісаєнко Ю. А. та Оксененка О. М., при секретарі - Трегубенко Є. А., розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні суду апеляційну скаргу ОСОБА_2 на постанову Окружного адміністративного суду м. Києва від 16 січня 2014 року у справі за адміністративним позовом ОСОБА_2 до Кабінету Міністрів України, третя особа на стороні відповідача, яка не заявляє самостійних вимог на предмет позову - Міністерство соціальної політики України, про встановлення відсутності компетенції, визнання нормативно-правового акта незаконним, прийнятим з порушенням процедури і таким, що не відповідає нормативно-правовим актам вищої юридичної сили, встановила:

ОСОБА_2 (далі - позивач) звернувся до суду з позовом до Кабінету Міністрів України (далі - відповідач, КМУ), третя особа на стороні відповідача, яка не заявляє самостійних вимог на предмет позову: Міністерство соціальної політики України про:

Опрос