Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании противоправным и отмене п. 1 решения Киевского городского совета от 23 октября 2013 года N 409/9897

Апелляционный административный суд
Постановление от 16.10.2014 № 826/20882/13-а

КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

ПОСТАНОВА

16.10.2014 р.

Справа N 826/20882/13-а

Київський апеляційний адміністративний суд у складі колегії суддів: головуючого - судді Вівдиченко Т. Р., суддів - Гром Л. М., Міщука М. С. (за участю секретаря - Стеценко А. В.), розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративну справу за апеляційною скаргою особи, яка не приймала участі у справі - Олександрівської клінічної лікарні міста Києва на постанову Окружного адміністративного суду міста Києва від 07 березня 2014 року у справі за адміністративним позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Житло-Буд" до Київської міської ради, третя особа - Департамент земельних ресурсів Виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), про визнання протиправним та скасування рішення, встановив:

Позивач - Товариство з обмеженою відповідальністю "Житло-Буд" звернувся до суду з позовом до Київської міської ради, третя особа: Департамент земельних ресурсів Виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) про визнання протиправним та скасування п. 1 рішення Київської міської ради від 23 жовтня 2013 року N 409/9897 "Про розірвання договору оренди земельної ділянки від 13 серпня 2004 року N 82-6-00224, укладеного між Київською міською радою та Товариством з обмеженою відповідальністю "Житло-Буд" для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку на вул. Шовковичній, 39/1-а у Печерському районі м. Києва".

Постановою Окружного адміністративного суду міста Києва від 07 березня 2014 року адміністративний позов задоволено.

Не погодившись з постановою суду, особа, яка не приймала участі у справі - Олександрівська клінічна лікарня міста Києва звернулась з апеляційною скаргою, просить скасувати постанову суду першої інстанції та прийняти нове рішення, яким у задоволенні адміністративного позову відмовити.

Заслухавши у відкритому судовому засіданні суддю-доповідача, дослідивши матеріали справи та доводи апеляційної скарги, колегія суддів вважає, що апеляційна скарга підлягає задоволенню, з наступних підстав.

Опрос