Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об отмене приказа Министерства экономического развития и торговли Украины N 656 от 06.06.2014 года

Окружной административный суд
Постановление от 08.10.2014 № 826/10231/14
редакция действует с 11.12.2014

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД МІСТА КИЄВА

ПОСТАНОВА

08.10.2014 р.

N 826/10231/14

Постанову скасовано
(згідно з постановою Київського апеляційного адміністративного суду
 від 11 грудня 2014 року)

Окружний адміністративний суд міста Києва у складі колегії суддів: головуючого - судді Аблова Є. В., суддів - Амельохіна В. В., Шулежко В. П., при секретарі - Мальчик І. Ю. (за участю: представника позивача - К. І. М., представника відповідача - Г. В. В.), розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративну справу за позовом товариства з обмеженою відповідальністю "Технофора" до Міністерства економічного розвитку і торгівлі України про скасування наказу в частині, встановив:

Позивач звернувся до суду з позовом до Міністерства економічного розвитку і торгівлі України про скасування наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України N 656 від 06.06.2014 року в частині застосування до ТОВ "Технофора" спеціальної санкції - індивідуального режиму ліцензування зовнішньоекономічної діяльності.

В обґрунтування позовних вимог позивач посилається на неправомірне застосування до позивача санкцій, у зв'язку з відсутністю законодавчо-визначених підстав, оскільки ТОВ "Технофора" вживає всіх законних заходів щодо повернення валютної виручки, зокрема звернення до міжнародного комерційного арбітражу, сприяння у примусовому виконанні рішення арбітражу на території республіки Узбекистан.

В судовому засіданні, представник позивача, позовні вимоги підтримав в повному обсязі.

Представник відповідача, в судовому засіданні, проти позову заперечував, просив суд відмовити в задоволенні позовних вимог, посилаючись на правомірність прийнятого рішення.

Розглянувши у відкритому судовому засіданні матеріали справи, заслухавши представника позивача та представників відповідачів, суд дійшов наступних висновків:

Судом встановлено, що між ТОВ "Технофора" (Продавець) та СП ТОВ "Musavartex" (Республіка Узбекистан, Ферганська обл., м. Дангара, вул. Фуркат, 13 код ОКПО 22925394) (Покупець) укладено Контракт N 1 від 16.02.2013 р., згідно умов якого Продавець зобов'язується поставити, а Покупець прийняти та оплатити препарати захисту рослин, зареєстрованих в Республіці Узбекистан.

Опрос