Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об обязательстве выдать свидетельство о регистрации объединения в качестве саморегулируемой организации профессиональных участников фондового рынка

Окружной административный суд
Постановление от 25.09.2014 № 826/5761/14
редакция действует с 04.12.2014

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД МІСТА КИЄВА

ПОСТАНОВА

25.09.2014 р.

N 826/5761/14

Постанову залишено без змін
(згідно з ухвалою Київського апеляційного адміністративного суду
 від 4 грудня 2014 року)

Окружний адміністративний суд міста Києва у складі: головуючого - судді Аблова Є. В., при секретарі судового засідання - Мальчик І. Ю. (за участю сторін: представника позивача - Т. Г. А., представника відповідача - Б. П. С., А. О. Л., представника третьої особи - Р. Ю. А.), розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративну справу за позовом Професійної асоціації реєстраторів і депозитаріїв до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (за участю третьої особи - Асоціації "Українські фондові торговці") про визнання дій протиправними, зобов'язання вчинити дії, встановив:

З позовом до Окружного адміністративного суду міста Києва звернулась Професійна асоціація реєстраторів і депозитаріїв до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку за участю третьої особи Асоціації "Українські фондові торговці" про визнання дій протиправними, зобов'язання вчинити дії, обґрунтовуючи свої вимоги тим, що рішення, прийняте за наслідками розгляду поданих позивачем документів, яким відмовлено Професійній асоціації реєстраторів та депозитаріїв в наданні статусу та видачі свідоцтва саморегулівної організації професійних учасників фондового ринку за видом професійної діяльності - діяльність з торгівлі цінними паперами, є протиправним, а окремі норми Положення, на підставі якого було прийняте рішення N 112, незаконні, протиправні та такі, що не відповідають вимогам правового акту.

У позовній заяві позивач просить суд визнати нечинним, таким, що не відповідає правовим актам вищої сили та скасувати абзац другий пункту 4 Глави 1 розділу III Положення про об'єднання професійних учасників фондового ринку, затвердженого рішенням Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку N 1925 від 27.12.2012 року; визнати незаконним, протиправним та скасувати рішення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку N 112 від 22.01.2014 року "Щодо розгляду заяви Професійної асоціації реєстраторів і депозитаріїв про видачу свідоцтва про реєстрацію об'єднання як саморегулівної організації професійних учасників фондового ринку"; зобов'язати Національну комісію з цінних паперів та фондового ринку невідкладно надати Професійній асоціації реєстраторів і депозитаріїв статус та видати свідоцтво про реєстрацію об'єднання як саморегулівної організації професійних учасників фондового ринку за видом професійної діяльності - діяльність з торгівлі цінними паперами.

Ухвалою суду від 25.09.2014 року позовні вимоги в частині визнання нечинним, таким, що не відповідає правовим актам вищої сили та скасування абзацу другого пункту 4 Глави 1 розділу III Положення про об'єднання професійних учасників фондового ринку, затвердженого рішенням Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку N 1925 від 27.12.2012 року, залишено без розгляду з підстав пропуску строку на звернення до адміністративного суду.

В судовому засіданні представник позивача підтримав позовні вимоги у повному обсязі та просив суд їх задовольнити.

Опрос