Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании противоправным и отмене распоряжения Государственной службы Украины по вопросам регуляторной политики и развития предпринимательства от 30.04.2014 года N 37

Апелляционный административный суд
Постановление от 02.10.2014 № 826/9522/14

КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

ПОСТАНОВА

02.10.2014 р.

Справа N 826/9522/14

Колегія суддів Київського апеляційного адміністративного суду у складі: головуючого, судді - Парінова А. Б., суддів: Грибан І. О., Губської О. А., при секретарі судового засідання Арсенійчук М. В., за участю представників сторін: від позивача - Є. К. С., від відповідача - К. С. А., від третьої особи - Л. О. Г., розглянувши у відкритому судовому засіданні апеляційні скарги Державної служби України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва та приватного підприємства "ДОН-БАС" на постанову Окружного адміністративного суду м. Києва від 27 серпня 2014 року у справі за позовом Міністерства екології та природних ресурсів України до Державної служби України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва, за участю третьої особи - приватного підприємства "ДОН-БАС" про визнання протиправним та скасування розпорядження, встановила:

Позивач звернувся до суду з позовом до Державної служби України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва (далі по тексту - відповідач), в якому просив визнати протиправним та скасувати розпорядження Державної служби України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва "Про усунення порушень законодавства у сфері ліцензування Міністерством екології та природних ресурсів України" від 30.04.2014 року N 37.

Постановою Окружного адміністративного суду м. Києва від 27 серпня 2014 року позов задоволено.

Не погоджуючись з прийнятим судовим рішенням, відповідач та третя особа подали апеляційні скарги, в яких просять скасувати оскаржувану постанову та прийняти нове рішення, яким у задоволенні позову відмовити.

Свої вимоги апелянти обґрунтовують тим, що суд першої інстанції при винесенні оскаржуваного рішення неправильно застосував норми матеріального права, а висновки суду не відповідають обставинам справи, що призвело до неправильного вирішення справи.

Заслухавши суддю-доповідача, осіб, які з'явилися в судове засідання, розглянувши доводи апеляційних скарг, перевіривши матеріали справи та дослідивши докази, проаналізувавши на підставі встановлених фактичних обставин справи правильність застосування судом першої інстанції норм законодавства, колегія суддів вважає, що апеляційні скарги необхідно задовольнити, виходячи з наступного.

З матеріалів справи вбачається, що 04.04.2011 Міністерством екології та природних ресурсів України прийнято рішення N 102 про видачу приватному підприємству "ДОН-БАС" ліцензії серії АГ N 594525 за видом господарської діяльності "Операції у сфері поводження з небезпечними відходами (збирання, перевезення, зберігання)".

Опрос