Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об отмене п. 1 приказа Министерства энергетики и угольной промышленности Украины N 296 от 11.04.2014 "Об образовании конкурсной комиссии"

Окружной административный суд
Постановление от 24.09.2014 № 826/12803/14

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД МІСТА КИЄВА

ПОСТАНОВА

24.09.2014 р.

N 826/12803/14

Окружний адміністративний суд міста Києва у складі колегії суддів: головуючого судді Келеберди В. І., суддів: Данилишин В. М., Качура І. А., при секретарі судового засідання Віруцькій О. В., розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративну справу за позовом Універсальної товарної біржі "Контрактовий дім УМВБ" до Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, третя особа без самостійних вимог на предмет спору - Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, про скасування наказу в частині.

ОБСТАВИНИ СПРАВИ:

Універсальна товарна біржа "Контрактовий дім УМВБ" звернулась до суду з позовом до Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, третя особа без самостійних вимог на предмет спору - Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, про скасування п. 1 наказу N 296 від 11.04.2014 "Про утворення конкурсної комісії".

Позовні вимоги обґрунтовано тим, що оскарженим наказом з порушенням порядку реалізації до складу конкурсної комісії введено громадян, які не є державним службовцями і, відповідно, не можуть виконувати обов'язки, покладені чинним законодавством на службову особу центрального органу виконавчої влади.

Відповідач - Міністерство енергетики та вугільної промисловості України - заперечував проти задоволення позовних вимог з підстав, викладених у письмових запереченнях, які долучено до матеріалів справи, з якого вбачається, що оскаржуваний наказ затверджено на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 03.10.2011 N 1064, якою затверджено Порядок організації та проведення біржових аукціонів з продажу нафти сирої, газового конденсату власного видобутку і скрапленого газу, яка не містить вимоги, що до складу конкурсного комітету мають входити лише державні службовці. Згідно згадуваної постанови Міністр енергетики та вугільної промисловості України наділений повноваженнями щодо самостійного визначення кола осіб, що можуть входити до складу комісії.

Третя особа без самостійних вимог на предмет спору - Міністерство економічного розвитку України - заперечувала проти задоволення позовних вимог з підстав, викладених у письмових запереченнях, які долучено до матеріалів справи.

Опрос