Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании противоправным и отмене решения Национальной комиссии, осуществляющей государственное регулирование в сфере связи и информатизации, об аннулировании лицензий

Окружной административный суд
Постановление от 07.10.2014 № 826/13643/14

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД МІСТА КИЄВА

ПОСТАНОВА

07.10.2014 р.

N 826/13643/14

Окружний адміністративний суд міста Києва у складі судді Амельохіна В. В., розглянувши в письмовому провадженні адміністративну справу за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "СВД Інтерком" до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації, про визнання протиправним та скасування рішення.

ОБСТАВИНИ СПРАВИ:

Товариство з обмеженою відповідальністю "СВД Інтерком" (далі по тексту - позивач) звернулось з позовом до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації (далі по тексту - відповідач) з урахуванням збільшених позовних вимог про визнання протиправним та скасування рішення N 582 від 19.08.2014 р. про анулювання ліцензії N 7487 від 30.09.2013 р. та визнати протиправним та скасувати рішення від 09.09.2014 р. N 635 про анулювання дозволів на експлуатацію РЕЗ, виданих позивачу.

В обґрунтування позовних вимог позивач зазначив, що відповідачем в порушення чинного законодавства та не обґрунтовано прийняті оскаржувані рішення.

В судовому засіданні представник позивача позовні вимоги підтримав.

Відповідач проти заявленого позову заперечив, посилаючись на те, що оскаржувані рішенні прийняті відповідачем правомірно.

В судовому засіданні 02.10.2014 р. суд по справі перейшов в письмове провадження на підставі статті 128 КАС України.

Розглянувши подані документи і матеріали, всебічно і повно з'ясувавши всі фактичні обставини, на яких ґрунтується позов, об'єктивно оцінивши докази, які мають юридичне значення для розгляду справи і вирішення спору по суті, Окружний адміністративний суд міста Києва встановив:

Опрос