Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании незаконным п. 4.2 Положения о Департаменте здравоохранения исполнительного органа Киевского городского совета (Киевской городской государственной администрации)

Окружной административный суд
Постановление от 25.07.2014 № 826/4499/14

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД МІСТА КИЄВА

ПОСТАНОВА

25.07.2014 р.

N 826/4499/14

Окружний адміністративний суд міста Києва у складі: головуючого - судді Шрамко Ю. Т., розглянувши у письмовому провадженні адміністративну справу за позовом ОСОБА_1 до Виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні відповідача - Департамент охорони здоров'я виконавчого органу Київської міської ради (Київська міська державна адміністрація), про визнання незаконним п. 4.2 Положення, зобов'язання вчинити дії, встановив:

ОСОБА_1, (надалі - позивач), звернулась до Окружного адміністративного суду м. Києва з адміністративним позовом до Виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), (надалі - відповідач), третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні відповідача: Департамент охорони здоров'я виконавчого органу Київської міської ради (Київська міська державна адміністрація), про визнання незаконним п. 4.2 Положення, зобов'язання вчинити дії.

Позовні вимоги обґрунтовуються тим, що оскаржуваний пункт положення був затверджений відповідачем без дотримання вимог законодавства України, що призвело до порушення законних прав та інтересів позивача.

Опрос