Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании противоправным и отмене постановления в части отказа в регистрации кандидата в народные депутаты Украины

Апелляционный административный суд
Постановление от 01.10.2014 № 875/96/14

КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

ПОСТАНОВА

01.10.2014 р.

Справа N 875/96/14

Колегія суддів Київського апеляційного адміністративного суду у складі: головуючого судді - Степанюка А. Г., суддів: Кузьменка В. В., Шурка О. І., при секретарі - Ліневській В. В., розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративний позов ОСОБА_1 до Центральної виборчої комісії про визнання протиправною та скасування постанови в частині зобов'язання вчинити дії, встановила:

29 вересня 2014 року ОСОБА_1 (далі - Позивач, ОСОБА_1) звернувся до Київського апеляційного адміністративного суду з позовом до Центральної виборчої комісії (далі - Відповідач, ЦВК) про визнання протиправною та скасування постанови ЦВК від 28.09.2014 року N 1281 в частині відмови у реєстрації кандидата у народні депутати України ОСОБА_1 в одномандатному виборчому окрузі N 128 та зобов'язання ЦВК надати ОСОБА_1 можливість виправити неточність у заяві про самовисування кандидатом у народні депутати України, поданій до ЦВК 23.09.2014 року.

Позовні вимоги обґрунтовані тим, що, на думку ОСОБА_1, що ЦВК, відмовляючи у реєстрації Позивачу кандидатом у народні депутати України з підстав невідповідності заяви про самовисування, діяв з перевищенням повноважень, передбачених Конституцією України та Законом України "Про вибори народних депутатів України".

Опрос