Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании противоправными действий относительно неисполнения судебного решения в срок и опубликования объявления об открытии производства по административному делу с нарушением срока

Апелляционный административный суд
Определение от 01.07.2014 № 826/20100/13-а
редакция действует с 02.12.2014

КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

УХВАЛА

01.07.2014 р.

Справа N 826/20100/13-а

Ухвалу скасовано
(згідно з ухвалою Вищого адміністративного суду України
 від 2 грудня 2014 року)

Колегія суддів Київського апеляційного адміністративного суду у складі: головуючого - судді Федотова І. В., суддів - Ісаєнко Ю. А. та Оксененка О. М., при секретарі - Трегубенко Є. А., розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні суду апеляційну скаргу Кабінету Міністрів України на постанову Окружного адміністративного суду м. Києва від 04 березня 2014 року у справі за адміністративним позовом Політичної партії "Європейська партія України" до Кабінету Міністрів України про визнання дій протиправними, встановила:

Політична партія "Європейська партія України" (далі - позивач) звернулася до Окружного адміністративного суду м. Києва з позовом до Кабінету Міністрів України (далі - відповідач) про визнання протиправними дій Кабінету Міністрів України щодо невиконання судового рішення у строк, передбачений ст. 171 Кодексу адміністративного судочинства України та опублікування оголошення про відкриття провадження в адміністративній справі N 826/18465/13-а з порушенням строку, встановленого ст. 171 Кодексу адміністративного судочинства України.

Постановою Окружного адміністративного суду м. Києва від 04 березня 2014 року позов задоволено.

Не погоджуючись із зазначеним судовим рішенням, відповідач подав апеляційну скаргу, в якій просить скасувати постанову суду першої інстанції та ухвали нове рішення, яким відмовити у задоволенні адміністративного позову в повному обсязі, вважаючи рішення суду незаконним, необґрунтованим, прийнятим з порушенням та неправильним застосуванням норм матеріального та процесуального права.

Опрос