Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

По делу об умышленном убийстве малолетнего ребенка

Районный суд
Приговор от 19.12.2011 № 1-178/11

СУМСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИРОК

19.12.2011 р.

Справа N 1-178/11

Сумський районний суд Сумської області в складі: головуючого - судді Дашутіна І. В., суддів - Моісеєнко О. М., Куц В. І., при секретарі - Макошенець С. І. (за участю: прокурора Мокренка Ю. М., адвоката ОСОБА_1), розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Суми кримінальну справу по обвинуваченню ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця с. Токарі Сумського р-ну Сумської області, українця, громадянина України, з середньою освітою, неодруженого, непрацюючого, мешкаючого за адресою: АДРЕСА_1, раніше несудимий згідно ст. 89 КК України, за п. 2 ч. 2 ст. 115 КК України, встановив:

13.03.2011 року ОСОБА_2 в приватному будинку АДРЕСА_1 близько 20.00 години, перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння, з мотивів раптово виниклої до дочки особистої неприязні, вирішив позбавити життя ОСОБА_3, усвідомлюючи при цьому, що вона є малолітньою. Реалізуючи свій злочинний намір, спрямований на протиправне заподіяння смерті малолітній дитині, сп'янілий ОСОБА_2, використовуючи свою фізичну перевагу та неможливість здійснення донькою будь-якого активного опору, діючи умисно, почав з силою наносити удари руками по голові та плечах дівчинки, від яких вона впала з ліжка на підлогу та почала плакати. Не зупинившись на скоєному, ОСОБА_2 став на ліжко та почав ногами бити по дерев'яному бильцю, яке після декількох ударів зламалося і впало на дівчинку, яка в цей час знаходилася поряд. Прагнучи досягти своєї злочинної мети, спрямованої на позбавлення життя іншої людини, ОСОБА_2 став на нього зверху і намагаючись остаточно розправитися з донькою, декілька раз вдарив ногою по лежачому на тілі дівчинки бильцю.

Бажаючи довести до кінця свій злочинний намір, спрямований на вбивство малолітньої дитини, ОСОБА_2 продовжив зі значною силою наносити чисельні удари ногами по голові та тулубу дівчинки, доки вона не перестала подавати ознаки життя.

Опрос