Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании противоправным и отмене распоряжения относительно предоставления займа работникам

Апелляционный административный суд
Постановление от 24.07.2014 № 826/1533/14

КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

ПОСТАНОВА

24.07.2014 р.

Справа N 826/1533/14

Київський апеляційний адміністративний суд у складі колегії суддів: головуючого - судді Губської О. А., суддів - Грибан І. О., Парінова А. Б., при секретарі судового засідання - Нечай Ю. О. (за участю: представника позивача - К. Р. В., представника відповідача - В. Є. В.), розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Києві апеляційну скаргу Приватного акціонерного товариства "Страхова компанія "ПЗУ Україна" на постанову Окружного адміністративного суду міста Києва від 05 березня 2014 р. у справі за адміністративним позовом Приватного акціонерного товариства "Страхова компанія "ПЗУ Україна" до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, про скасування розпорядження N 4740 від 26.12.2013, встановив:

Позивач звернувся до суду з позовом до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг про визнання протиправним та скасування розпорядження N 4740 віл 26.12.2013 р. "Про застосування заходу впливу до Приватного акціонерного товариства "Страхова компанія "ПЗУ Україна".

Постановою Окружного адміністративного суду міста Києва від 05 березня 2014 р. позов залишено без задоволення.

Не погоджуючись з вказаним рішенням суду першої інстанції, позивач подав апеляційну скаргу, в якій, посилаючись на порушення судом норм матеріального та процесуального права, просив його скасувати та ухвалити нову постанову, якою позовні вимоги задовольнити.

Опрос