Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании противоправным и отмене решения Киевского городского совета N 423/8707 от 01.11.2012 года относительно аренды земельного участка

Апелляционный административный суд
Постановление от 25.06.2014 № 826/18424/13-а

КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

ПОСТАНОВА

25.06.2014 р.

Справа N 826/18424/13-а

Київський апеляційний адміністративний суд у складі: головуючого - судді Гром Л. М., суддів - Бєлової Л. В., Міщука М. С., при секретарі судового засідання - Мотилю В. І., розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративну справу за апеляційними скаргами Київської міської ради, Департаменту земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Приватного акціонерного товариства "Діжитек-Сервіс" на постанову Окружного адміністративного суду міста Києва від 23 січня 2014 року у справі за адміністративним позовом Громадського об'єднання "Український суспільно-правовий рух Демократія через право" до Київської міської ради, треті особи - Департамент земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Приватне акціонерне товариство "Діжитек-Сервіс", про визнання протиправним та скасування рішення N 423/8707 від 01.11.2012 року, встановив:

Громадське об'єднання "Український суспільно-правовий рух: Демократія через право" (надалі - ГО "УСПР:ДП" / Позивач) звернулось до суду з позовом до Київської міської ради (надалі - КМР / Відповідач) про визнання протиправним та скасування рішення N 423/8707 від 01.11.2012 року.

Постановою Окружного адміністративного суду міста Києва від 23 січня 2014 року позовні вимоги задоволено, визнане протиправним та скасоване рішення Київської міської ради N 423/8707 від 01.11.2012 р. "Про поновлення акціонерному товариству закритого типу "ДІЖИТЕК-СЕРВІС" договору оренди земельної ділянки для реконструкції, експлуатації та обслуговування адміністративного будинку з влаштуванням автостоянки на вул. Ризькій, 8-а у Шевченківському районі м. Києва".

Не погоджуючись з постановою Окружного адміністративного суду міста Києва від 23 січня 2014 року відповідач та треті особи звернулись до Київського апеляційного адміністративного суду з апеляційними скаргами. Відповідач та Департамент земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) просили ухвалене у справі судове рішення скасувати та постановити нове рішення, яким відмовити в задоволенні позову в повному обсязі, посилаючись на порушення судом першої інстанції норм матеріального права, що призвело до неправильного вирішення справи.

Приватне акціонерне товариство "Діжитек-Сервіс" у своїй апеляційній скарзі просило скасувати постанову Окружного адміністративного суду міста Києва від 23 січня 2014 року та закрити провадження у справі, посилаючись також на порушення судом першої інстанції норм процесуального та матеріального права.

Опрос