Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об исправлении описки в определении

Районный суд
Определение от 23.04.2014 № 757/9899/14-а

ПЕЧЕРСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА КИЄВА

УХВАЛА

23.04.2014 р.

Справа N 757/9899/14-а

Печерський районний суд м. Києва в складі: головуючого - судді Кирилюк І. В., при секретарі - Гурніку А. І., розглянувши в порядку письмового провадження без виклику осіб, які беруть участь у справі, та проведення судового засідання питання про виправлення описки в ухвалі Печерського районного суду м. Києва від 22.04.2014 року у адміністративній справі за позовом Національної академії внутрішніх справ України до Всеукраїнської громадської організації "Рада представників юридичних вищих навчальних закладів та наукових установ" (Рада представників вищих навчальних закладів та наукових установ) про скасування рішення та заборону вчиняти дії, встановив:

Національна академія внутрішніх справ України (далі - позивач, Національна академія МВС України) звернулась до суду з позовом до Всеукраїнської громадської організації "Рада представників юридичних вищих навчальних закладів та наукових установ" (Рада представників вищих навчальних закладів та наукових установ) (далі - відповідач, ВГО "Рада представників юридичних вищих навчальних закладів та наукових установ") про скасування рішення та заборону вчиняти дії.

Крім того, Національна академія МВС України також подала заяву про забезпечення позову в якій просила вжити заходів забезпечення позову.

Ухвалою Печерського районного суду м. Києва від 22.04.2014 року заяву Національної академії внутрішніх справ України про забезпечення позову було задоволено.

Після постановлення ухвали судом виявлено описку, а саме, у резолютивній частині ухвали помилково зазначено, що вказана ухвала суду може бути оскаржена в апеляційному порядку особою, яка подала позовну заяву.

Опрос