Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об отмене распоряжения относительно установления тарифов и обязательстве возместить убытки

Окружной административный суд
Постановление от 15.04.2010 № 2а-1550/09/2670
редакция действует с 22.12.2015

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД МІСТА КИЄВА

ПОСТАНОВА

15.04.2010 р.

 N 2а-1550/09/2670

Постанову залишено без змін
(згідно з ухвалою Київського апеляційного адміністративного суду
 від 22 грудня 2015 року)

Окружний адміністративний суд міста Києва в особі судді - Пилипенко О. Є., при секретарі - Ісаковій Є. К. за результатами розгляду у відкритому судовому засіданні адміністративної справи за позовом Комунального підприємства "Київський метрополітен" до 1) виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), 2) Головного управління транспорту, зв'язку та інформатизації виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), треті особи - 1) Головне управління юстиції у м. Києві, 2) Головне фінансове управління виконавчого органу Київської міської ради (Київська міська державна адміністрація), про скасування розпорядження та зобов'язання відшкодувати збитки (за участю представників сторін: від позивача - К. Т. О., за дов. [...], М. Т. О., за дов. [...], від відповідача 1 - С. О. П., за дов. [...], від відповідача 2 - П. М. М., за дов. [...], від третіх осіб - не з'явилися), встановив:

Комунальне підприємство "Київський метрополітен" звернулося до Окружного адміністративного суду міста Києва з позовом до виконавчого органу Київської міської ради (Київська міська державна адміністрація) про визнання незаконним та скасування розпорядження від 28.01.2009 р. N 90 "Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів і вартості проїзних квитків у міському пасажирському транспорті, який працює у звичайному режимі руху".

В ході розгляду справи в якості відповідача 2 було залучено до участі у справі Головне управління транспорту, зв'язку та інформатизації виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

Під час слухання справи, позивач неодноразово подавав заяви про зміну позовних вимог, так в судовому засіданні 14.04.2010 р. позивач звернувся до суду з заявою про уточнення позовних вимог, в якій просив суд:

- визнати незаконним та скасувати п. 1 розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київська міська державна адміністрація) від 12.11.2009 р. N 1277 "Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів і вартості проїзних квитків у міському пасажирському транспорті, який працює у звичайному режимі руху" в частині встановленого тарифу на перевезення пасажирів метрополітеном в розмірі 1 грн. 70 коп.;

- поновити дію п. 1 розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київська міська державна адміністрація) від 30.10.2008 р. N 1490 "Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів і вартості проїзних квитків у міському пасажирському транспорті, який працює у звичайному режимі руху", зареєстрованого в Головному управлінні юстиції у місті Києві 03.11.2008 р. за N 26/272 в частині встановленого тарифу на перевезення пасажирів метрополітеном в розмірі 2 грн. 00 коп.;

- зобов'язати виконавчий орган Київської міської ради (Київську міську державну адміністрацію) протягом 5 днів, з дати набрання постановою суду законної сили, видати розпорядження про встановлення тарифу на перевезення пасажирів метрополітеном в розмірі 2 грн. 00 коп. та подати його на реєстрацію до Головного управління юстиції у місті Києві;

- зобов'язати виконавчий орган Київської міської ради (Київську міську державну адміністрацію) в найкоротший термін виконати вимоги ст. 14.1 Договору про надання послуг із перевезення громадським пасажирським транспортом (між Києвом та Метрополітеном) та ст. ст. 89, 102 Бюджетного кодексу України.

Опрос