Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании незаконным и недействительным Порядка выдачи, продления действия и аннулирования разрешения на применение труда иностранцев и лиц без гражданства, утвержденного постановлением Кабинета Министров Украины N 437 от 27 мая 2013 года

Апелляционный административный суд
Определение от 07.08.2014 № 826/19034/13-а

КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

УХВАЛА

07.08.2014 р.

Справа N 826/19034/13-а

Колегія суддів Київського апеляційного адміністративного суду у складі: головуючого - Хрімлі О. Г., суддів - Кобаля М. І., Федотова І. В., при секретарі - Архіповій Л. В., розглянувши у відкритому судовому засіданні апеляційну скаргу громадянина Сирії ОСОБА_1, громадянина Сирії ОСОБА_2, громадянина Сирії ОСОБА_3, громадянина Сирії ОСОБА_4, ОСОБА_5 на постанову Окружного адміністративного суду м. Києва від 18 березня 2014 року у справі за адміністративним позовом громадянина Сирії ОСОБА_1, громадянина Сирії ОСОБА_2, громадянина Сирії ОСОБА_3, громадянина Сирії ОСОБА_4, ОСОБА_5 до Кабінету Міністрів України, третя особа, яка не заявляє самостійні вимоги на предмет спору - Міністерство соціальної політики України, про визнання незаконним та нечинним положення Порядку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України N 437 від 27 травня 2013 року, в частині, встановила:

Громадянин Сирії ОСОБА_1, громадянин Сирії ОСОБА_2, громадянин Сирії ОСОБА_3, громадянин Сирії ОСОБА_4, ОСОБА_5 звернулися до Окружного адміністративного суду м. Києва з адміністративним позовом до Кабінету Міністрів України про визнання незаконним та нечинним положення Порядку видачі, продовження дії та анулювання дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України N 437 від 27 травня 2013 року, в частині абз. 6 п. 2, п. 8, п. 20.

Постановою Окружного адміністративного суду м. Києва від 18 березня 2014 року у задоволенні адміністративного позову відмовлено.

Не погоджуючись з прийнятим рішенням, позивачі звернулися до суду з апеляційною скаргою, в якій посилаються на порушення судом норм матеріального та процесуального права, що призвело до неправильного вирішення справи, та просять скасувати постанову суду першої інстанції та ухвалити нову, якою задовольнити адміністративний позов у повному обсязі.

Заслухавши суддю-доповідача, перевіривши матеріали справи та доводи апеляційної скарги, колегія суддів вважає, що апеляційна скарга необґрунтована та задоволенню не підлягає.

Як вбачається з матеріалів справи та вірно встановлено судом першої інстанції, позивачі 1, 2, 3 та 4 є шукачами притулку з Сирії, які не можуть повернутись до Сирії, поки там триває громадянська війна, чиї заяви про звернення за захистом знаходяться на розгляді в Державній міграційній службі Україні, а відмови у наданні статусу біженця чи особи, яка потребує додаткового захисту, знаходяться в процесі судового оскарження.

Крім того, позивачі 1, 2, 3 та 4 є шукачами роботи на території України.

Опрос