Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О прекращении нарушения прав интеллектуальной собственности на знак для товаров и услуг

Апелляционный суд
Решение от 05.02.2013 № 22-1870/13

АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД МІСТА КИЄВА

РІШЕННЯ

05.02.2013 р.

Справа N 22-1870/13

Колегія суддів судової палати з цивільних справ апеляційного суду м. Києва в складі: головуючого - Усика Г. І., суддів - Соколової В. В., Нежури В. А., при секретарі - Охневській Т. В., розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Києві апеляційну скаргу представника Дочірнього підприємства "КАПАРОЛ УКРАЇНА" на рішення Подільського районного суду м. Києва від 12 листопада 2012 р. у справі за позовом Дочірнього підприємства "КАПАРОЛ УКРАЇНА" до ОСОБА_1, ТОВ "НІК Юей" про припинення порушення прав інтелектуальної власності на знак для товарів і послуг, встановила:

У квітні 2012 р. ДП "КАПАРОЛ УКРАЇНА" звернулося до суду з позовом до ОСОБА_1, ТОВ "НІК Юей" про припинення порушення прав інтелектуальної власності на знак для товарів і послуг "Caparol" за міжнародною реєстрацією НОМЕР_1.

На обґрунтування своїх вимог позивач зазначав, що власником міжнародної реєстрації НОМЕР_1 торговельної марки "Caparol" є компанія Deutsche Amphibolin-Werke von Robert Murjahn Stiftung & Co KG. В Україні зазначену Компанію представляє Дочірнє підприємство "КАПАРОЛ УКРАЇНА", яке відповідно до ліцензійного договору від 15.12.2008 р. має право на використання знаків для товарів і послуг "Caparol", "Elefant", "Elefant aufCAPAROL", а також право на захист від протиправного їх використання третіми особами.

Опрос